" Ludzie, którzy unikają niepowodzeń, unikają też sukcesu"  
 
Spotkanie młodzieży w ramach projektu ORE "Zachować pamięć. Historia i kultura dwóch narodów"

19 sierpnia 2015

w ramach realizacji międzynarodowego projektu ORE "Zachować pamięć. Historia i kultura dwóch narodów" w naszej szkole 19 sierpnia po raz kolejny doszło do spotania mlodzieży z Izrela i Polski. Powększyła się w tym roku liczba naszych gości, gdyż do uczniów z partnerskiej szkoły w Kfar Vradim dołączła młodzież ze Shittim (około 90 osób).
Mimo że termin był trochę niefortunny, bawiliśmy się świetnie. Mnóstwo emocji dostarczył mecz siatkówki - jak zwykle byliśmy bezkonkurencyjni. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia "Warsztat z Szymborską" oraz "Gwiazda tożsamości".

Spotkanie zakończyło się ceremonią złożenia kwiatów i zapalenia świeczek przed Pomnikiem Nieznanego Żołnierza. Bardzo dziękujemy panu Burmistrzowi Tomaszowi Szydło za to, że wspierał nasze działania oraz wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy tak wiele pomogli.

Do zobaczenia za rok!

Relacja foto

 
 
Rok szkolny 2014/15
 
Wymiana młodzieży

O poranku 3 września

mieliśmy przyjemność gościć w naszych murach grupę młodzieży z Izraela, którzy
z inicjatywy pani profesor Katarzyny Mądrachowskiej, w jednym z punktów programu swojej podróży po Polsce zawitali do Świdnika.
Po uroczystym powitaniu przez Pana Dyrektora Ryszarda Borowca i Pana Burmistrza Tomasza Szydło, nasi uczniowie zapoznali swoich rówieśników ze szczegółami pracy szkoły.

Tak to było...

Goście z Izraela na YouTube

I jeszcze inny filmik

 
 
 
strona główna  |  galeria  |  profil na facebooku  |  kontakt
Copyright 2014 II LO