Sukcesy

Osiągnięcia i sukcesy

 

STYPENDYŚCI PREZESA RADY MINISTRÓW ZA NAJLEPSZE WYNIKI W NAUCE W ROKU SZKOLNYM

 

1997 / 1998 Katarzyna Karasiuk kl. IVB

1998 / 1999 Małgorzata Salasa kl. IIIB

1999 / 2000 Ewelina Mitręga kl. IIIC

2000 / 2001 Ewelina Mitręga kl. IVC

2001 / 2002 Katarzyna Serafińczuk kl. IIIB

2002 / 2003 Katarzyna Zelent kl. IVB

2003 / 2004 Aleksandra Łaszkiewicz kl. IVA

2004 / 2005 Kamila Sawicka kl. IIIA

2005 / 2006 Milena Nizielska kl. IIA

2006 / 2007 Milena Nizielska kl. IIIA

2007 / 2008 Kamil Opiela kl. IIIF

2008 / 2009 Karolina Czajka kl. IIIC

2009 / 2010 Rafał Olchowski kl. IIA

2010 / 2011 Rafał Olchowski kl. IIIA

2011 / 2012 Milena Kłapeć kl. IIIB

2012 / 2013 Katarzyna Pawlak kl. IIB

2013/2014 Katarzyna Pawlak kl. IIIB

2014/2015 Diana Wołek IIA

2015/2016 Maciej Giza IIA1

2016/2017 Jakub Konstanciuk IIA

2017/2018 Jakub Michna IA

2018/2019 Jakub Michna IIA

2019/2020 Wiktoria Puch IIA

 



 

LAUREACI NAGRÓD DYREKTORA SZKOŁY ZA NAJLEPSZE WYNIKI W NAUCE WŚRÓD ABSOLWENTÓW LICEUM w roku ukończenia szkoły

 

1996/1997

 I lokata Magdalena Cukierman

II lokata Szymon Jarosz

III lokata Agnieszka Gołuszek

 

1997 / 1998

 I lokata Katarzyna Karasiuk

II lokata Agnieszka Chodecka

III lokata Patrycja Kłos

 

1998 / 1999

I lokata Anna Gańska

II lokata Katarzyna Klembowska

III lokata Izabela Wójcik

 

1999 / 2000

 I lokata Anna Gąsienica

II lokata Rafał Radziszewski

III lokata Ewa Dziadosz

 

2000 / 2001

I lokata Ewelina Mitręga

II lokata Marcin Olchowski

III lokata Magdalena Pałafij

 

2001 / 2002

I lokata Ewelina Korzeniowska

II lokata Anna Śmiech

III lokata Anna Maczyńska

 

2002 / 2003

 I lokata Katarzyna Zelent

II lokata Katarzyna Serafińczuk

III lokata Michał Zajko

 

2003 / 2004

I lokata Justyna Gałek

II lokata Magdalena Nowak

III lokata Aleksandra Łaszkiewicz

 

2004 / 2005

I lokata Kamila Sawicka

II lokata Katarzyna Targońska

III lokata Damian Rusinek

 

2005 / 2006

I lokata Magdalena Bartoszek

II lokata Agnieszka Futera

III lokata Dalia Adamczyk

 

2006 / 2007

I lokata Milena Nizielska

II lokata Renata Przeworska

III lokata Olga Has

 

2007 / 2008

I lokata Kamil Opiela

II lokata Elwira Łykus

III lokata Róża Bryk

 

2008 / 2009

I lokata Karolina Czajka

II lokata Małgorzata Wiśnioch

III lokata Monika Dziewa

 

2009 / 2010

I lokata Katarzyna Niedziałek

II lokata Anna Mirońska

III lokata Agnieszka Gołębiowska

 

2010 / 2011

I lokata Olga Nowak

II lokata Rafał Olchowski

III lokata Adam Radomski

 

2011 / 2012

 I lokata Milena Kłapeć

II lokata Monika Głowacka

III lokata Paulina Dzirba

 

2012 / 2013

 I lokata Adam Bożym

II lokata Dominika Madej

III lokata Katarzyna Krysa

 

2013/2014

I lokata Katarzyna Pawlak

II lokata Anna Dąbrowska

III lokata Magdalena Orzechowska

 

2014/2015

I lokata Diana Wołek

II lokata Paulina Król

III lokata Joanna Bożym

 

2015/2016

I lokata Maciej Giza

II lokata Katarzyna Grochecka

III lokata Katarzyna Kryszak

 

2016/2017

I lokata Aleksandra Luterek

II lokata Joanna Sobczyk

III lokata Mateusz Milczanowski

 

2017/2018

I lokata Aleksandra Sobczak

II lokata Karolina Jurak

III lokata Konrad Pucek

 

2018/2019

I lokata Małgorzata Doleba

II lokata Jakub Michna

III lokata Krzysztof Walachniewicz

III lokata Marta Czajka

 

2019/2020

I lokata Patrycja Moczydłowska

II lokata Alicja Pawelec

III lokata Julia Leśniak

 

 



 

OSIĄGNIĘCIA W DZIEDZINIE PRZEDMIOTÓW HUMANISTYCZNYCH

 

2000/ 2001

 Ogólnopolska Olimpiada Historyczna - finaliści: Marcin Olchowski IVC i Jakub Hajkowski IVC - opiekun p. Piotr Jusiński

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny Dyktando 2001- finalistka Katarzyna Zelent IIB - opiekun p. Katarzyna Mądrachowska

Wyróżnienie dla II Liceum Ogólnokształcącego im Krzysztofa Kamila Baczyńskiego za animację kultury środowiska szkolnego w wojewódzkim przeglądzie „Kreatywni 2001” - opiekun, p .Katarzyna Mądrachowska

XXXIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego, II stopień, Łukasz Kumięga IIIC - opiekun p. Katarzyna Mądrachowska

 

2003/2005

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Nowej Soli, Damian Rusinek IIA - opiekun p. Katarzyna Mądrachowska

XXXIV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego, II stopień, Paweł Bełczącki IVC, Katarzyna Okoń IVD, Anna Brzozowska IVD, Katarzyna Targońska IIE, Karolina Mazur IVD -opiekun p. Katarzyna Mądrachowska

XXXIV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego, III stopień, Karolina Mazur IVD - opiekun p. Katarzyna Mądrachowska

 

2005/2006 

II etap Olimpiady Języka Polskiego - Sara Djidioui IID, Agnieszka Futera IIID, Iwona Piątkowska IIIE - opiekun p. Magdalena Skwarczyńska-Zuch

II etap Olimpiady Historycznej - Maciej Bielak IID - opiekun p. Wojciech Burdzanowski

II etap Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej - Katarzyna Woźniak IIIC, Bartłomiej Borecki IIIB - opiekun p. Piotr Jusiński

Konkurs Moja rodzina na zakrętach historii, organizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Historii Mówionej, Radio Lublin oraz UMCS - I miejsce Agata Bondos IIB -  opiekun p. Wojciech Burdzanowski

 

2007/2008

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym - etap wojewódzki: Damian Zakrzewski IIID, Bartosz Wieczerzak IIIF -opiekunowie: Wojciech Burdzanowski, Eliza Księska

II etap Olimpiady Języka Polskiego - Magdalena Turczyn IIIC - opiekun p. Katarzyna Mądrachowska

 

2008/2009

II etap L Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym - Maciej Grodzki IIIF Maciej Herda IIID - opiekun p. Piotr Jusiński

III miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Nowej Soli w kategorii: analiza tekstu literackiego Aleksandra Cieniuch IIC - opiekun. p. Katarzyna Mądrachowska

 

2009/2010 

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny – „O Złote Pióro Burmistrza Miasta Świdnika” Justyna Kania IIIB - III miejsce - opiekun p. Katarzyna Mądrachowska

 

2010/2011

XXXVII Olimpiada Historyczna - II etap - Monika Głowacka IIE - opiekun p. Anna Piątkowska-Chargot

LII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym - II etap - Olga Nowak IIIC - opiekun p. Piotr Jusiński

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego - II etap - Magdalena Chałat IID - opiekun Magdalena Skwarczyńska – Zuch

XIX Wojewódzki Konkurs Literacki „Moje Boże Narodzenie” - Weronika Gigilewicz IIIC - laureatka, Katarzyna Świdnicka IIIB - wyróżnienie, - opiekunowie: p. Izabela Olech-Bąk, p. Magdalena Skwarczyńska-Zuch

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „Dyktando 2011” Tarnogóra - Kamila Siedlecka IIIC finalistka - opiekun p. Magdalena Skwarczyńska-Zuch 

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „O Złote Pióro Burmistrza Świdnika” - Olga Nowak IIIC laureatka - opiekun p. Magdalena Skwarczyńska-Zuch

Ogólnopolski Konkurs Literacki „Dalsze losy bohaterów Czas Honoru- Olga Nowak IIIC laureatka - opiekun p. Magdalena Skwarczyńska-Zuch

 

2011/2012 

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego - Karolina Kokowicz IIB - etap wojewódzki - opiekun p. Wiesława Lisek

XX Wojewódzki Konkurs Literacki „Moje Boże Narodzenie” - Patrycja Gierszon IIIB - I miejsce - opiekunowie: p. Izabela Olech-Bąk, p. Magdalena Skwarczyńska-Zuch

XXXVIII Olimpiada Historyczna - Olga Walaszek IIE, Sylwia Duda IIC - etap wojewódzki - opiekun p. Wojciech Burdzanowski

Konkurs Wiedzy o Samorządzie - Dominik Szczepanik IID, Łukasz Pełka IIIA - opiekun pan Wojciech Burdzanowski

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „O Złote Pióro Burmistrza Świdnika” - Jakub Domański ID - I miejsce, Patryk Grzegorczyk ID - IV miejsce        - opiekun p. Katarzyna Mądrachowska

 

2012/2013

XXI Wojewódzki Konkurs Literacki "Moje Boże Narodzenie" laureatka Julia Kubicka ID -opiekun p. Izabela Olech-Bąk

XXXIX Olimpiada Historyczna II etap Olga Walaszek IIIE - opiekun p. Wojciech Burdzanowski

I Wojewódzki Konkurs Poprawności Językowej - Mówię i piszę po polsku w Krasnymstawie - III miejsce, Jakub Domański IID - opiekun p. Katarzyna Mądrachowska

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „O Złote Pióro Burmistrza Świdnika”, laureat, Jakub Domański IID - opiekun p. Katarzyna Mądrachowska

 

2013/2014

Ogólnopolski projekt „O tym nie można zapomnieć – spotkania z kobietami, które przeszły piekło obozów i łagrów”Marcin Kocki I B, Sebastian Leszman I B, Angelika Małyska I B, Paulina Miler I B, Klaudia Pawlos I B, Marcin Groszek I B I miejsce - opiekun p. Katarzyna Mądrachowska

 

2014/2015

Wojewódzki Konkurs Literacki poświęcony życiu i twórczości Tadeusza Różewicza „Tadeusz Różewicz – poeta, który odejść nie może” Konkurs pod patronatem Kuratora Oświaty w Lublinie i Marszałka Województwa Lubelskiego Lidia Rudnik III D  II miejsce - opiekun p. Magdalena Skwarczyńska-Zuch

Konkurs ortograficzny organizowany przez Wydział Humanistyczny UMCS „Połamać Pióro”Maciej Giza IIA1 I miejsce Katarzyna Kryszak II A2 III miejsce - opiekun p. Wiesława Lisek, Katarzyna Mądrachowska

Ogólnopolski Konkurs na Reportaż „Nie ogarniam świata” – pod patronatem Alicji KapuścińskiejWiktor Terelak IIIB-II miejsce - opiekun p. Magdalena Skwarczyńska-Zuch

„Wojewódzki Konkurs literacki na temat życia i twórczości Stanisława Barańczaka”Julia Herda II miejsce - opiekun p. Katarzyna Mądrachowska

 

2015/2016

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „O złote pióro Burmistrza Świdnika” Mateusz Wszelaki (ID)- finalista - opiekun p. Magdalena Skwarczyńska-Zuch

 

2016/2017

IX Ogólnopolska Olimpiada Tematyczna „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” Konrad Pucek IID – laureat etapu wojewódzkiego - opiekun p. Piotr Jusiński

II Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Historycznej Konrad Pucek IID – laureat - opiekun p. Piotr Jusiński

 

2017/2018

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego 1887-1922.Konrad Pucek finalista - opiekun p. Wojciech Burdzanowski

"O tym nie można zapomnieć... Spotkania z osobami, które przeżyły piekło obozów i łagrów" - Marta Czajka, Julita Kwiatkowska, Magdalena Kędzia, Monika Pachołek i Wiktoria Serafińczuk – I miejsce w projekcie - opiekun p. Katarzyna Mądrachowska

 

2019/2020

Ogólnopolski Test Ortograficzny Aleksandra Giza IIB 15 m. Jakub Machnikowski IA L4 16 m. - opiekun p. Katarzyna Madrachowska, p. Wiesława Lisek

 



 

OSIĄGNIĘCIA W DZIEDZINIE JĘZYKÓW OBCYCH

 

2002/2003 

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Poznaj kraj, aby poznać jego mieszkańców” organizowanym przez Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie na prezentacje multimedialną w j. niemieckim - opiekunowie: p. Renata Wójcik, Elżbieta Karaniewicz-Pawuła

 

2004/2005

Ogólnopolski Konkursu Znajomości Języka Angielskiego i Rosyjskiego oraz Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych i Rosji" organizowany przez OLYMPUS Szkołę Wyższą im. Romualda Kudlińskiego w Warszawie - II miejsce w kategorii język angielski - Mateusz Płonka IIIA - opiekun p. Jadwiga Kopniak

III Międzyszkolny Konkurs Języków Obcych "Polska – warto poznać ten kraj. Promocja Polski w krajach anglo i niemieckojęzycznych", organizowanym przez Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie I miejsce w kategoriach język angielski i język niemiecki: Kamila Sawicka, Damian Lewczuk, Mateusz Płonka IIIA - opiekunowie p. Jadwiga Kopniak, p. Renata Parol- Paszko, III miejsce - język angielski Artur Banach, Tomasz Daktera IIIE - opiekun Aldona Ponikowska

VII Ogólnopolski Festiwal Inscenizacji Fragmentów Dzieł Williama Shakespeare'a w Języku Angielskim - nagroda Grand Prix dla Agnieszki Kopeć IIIE, nagroda za najciekawszy plakat do festiwalu - Tomasz Daktera IIIE - opiekun p. Aldona Ponikowska

 

2005/2006

II etap Olimpiady Języka Angielskiego - Łukasz Bylica IA - opiekun p. Edyta Walczak

II etap Olimpiady Języka Francuskiego - Iwona Piątkowska IIIE, Magdalena Dejnek IIIE - opiekun p. Maria Koper

II etap Olimpiady Języka Niemieckiego - Dalia Adamczyk IIIC - opiekun p. Renata Wójcik

IV Międzyszkolny Konkurs Języków Obcych na prezentację multimedialną „Polskawarto poznać ten kraj” - organizator: Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie - j. angielski - II miejsce Kinga Zabłotna i Marlena Winiarska IIE, III miejsce - Agnieszka Krajas, Magda Maliszewska, Konrad Misiak IIE - opiekun p. Jadwiga Kopniak

Konkurs Tłumaczenia Poezji Anglojęzycznej w IV LO w Chełmie - wyróżnienie Kinga Zabłotna IIE - opiekun p. Jadwiga Kopniak

 I miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Języku Niemieckim za fragmenty sztuki B. Brechta ,,Opera za trzy grosze”(organizator Goethe Institut) - 20 osób z klasy IIC - opiekunowie p. Renata Wójcik, Katarzyna Mądrachowska wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie ,,Słownik gwary młodzieżowej niemieckiego”- Dalia Adamczyk, Paula Bednarek, Anna Zbiciak- opiekunowie: Renata Wójcik, Anna Mandziarz

 

2006/2007

Renata Przeworska III B - laureatka etapu centralnego, V miejsce w kraju w XXV Olimpiadzie Języka Łacińskiego, reprezentowała szkołę podczas etapu międzynarodowego we Włoszech - opiekun p. Urszula Jabłońska

III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Symulacji Procesów Prawa Amerykańskiego United States High School Mock Jury Trial Competition organizowanym przez Ośrodek Doskonalenia Umiejętności Prawniczych na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL - Magdalena Dejnek, Anna Jaślikowska, Iwona Piątkowska, Magdalena Trześniewska i Katarzyna Ścibior IIIE, Magda Maliszewska, Piotr Miłosz, Tomasz Szyszło IIE - opiekun p. Aldona Ponikowska

 

2007/2008 

Konkurs ortograficzny z j. angielskiego "I love Ireland" organizowany przez Instytut Kultury Narodów w Łodzi - Łukasz Bylica IIIA (finalista etapu centralnego) - opiekun p. Edyta Walczak

I miejsce dla drużyny w Wojewódzkim Konkursie Symulacji Procesów Prawa Amerykańskiego United States High School Mock Jury Trial Competition organizowanym przez Ośrodek Doskonalenia Umiejętności Prawniczych na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL - Ilona Sokołowska, Krzysztof Danielak, Joanna Grochowska, Ewelina Gębała, Patrycja Szabała IIE, Maciej Herda, Cezary Bicki IIID, Paweł Tomasiak IA; I miejsce indywidualnie dla najlepszego adwokata i obrońcy - Ilona Sokołowska IIE, Paweł Tomasiak IA - opiekun p. Jadwiga Kopniak

Olimpiada języka angielskiego - etap wojewódzki: Karolina Czajka IIC, Łukasz Bylica IIIA - opiekunowie: p. Katarzyna Miciuła, p. Edyta Walczak

Olimpiada języka łacińskiego - Etap wojewódzki: Olga Bąk IIA, Aleksander Błoński IIB, Estra Kwiecień IIIB2 - opiekun p. Monika Karczmarczyk

 

2008/2009 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX 2009 w kategorii Lionswynik bardzo dobry uzyskał: Patryk Bęc IA, wynik dobry: Karol Krajewski IC, w kategorii Eagles: wynik bardzo dobry: Karolina Czajka IIIC i Beata Nosowska IIB -opiekunowie: p. Jadwiga Kopniak, p. Dorota Stępniak, p. Katarzyna Miciuła

III miejsce dla drużyny w Wojewódzkim Konkursie Symulacji Procesów Prawa Amerykańskiego United States High School Mock Jury Trial Competition organizowanym przez Ośrodek Doskonalenia Umiejętności Prawniczych na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL - Patryk Łopucki IIC, Paweł Tomasiak IIA, Beata Nosowska IIB, Joanna Milanowska IID, Bartosz Dziedzic IIA, Konrad Guz IIA, Adam Radomski IA, Łukasz Kalinowski IA - opiekun p. Jadwiga Kopniak

Konkurs "MAKE FRIENDS WITH ENGLISH" organizowany przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Chełmie pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego - III miejsce dla Karoliny Czajki IIIC - opiekun p. Katarzyna Miciuła

Konkurs wiedzy o Hiszpanii organizowany przez I LO im. S. Staszica w Lublinie II etap - Ilona Sokołowska IIIE - opiekun p. Agnieszka Michalik-Zdunek

Ogólnopolski konkurs na niemiecką kartkę z pamiętnika organizowany przez szkołę językową „Glossa” z Krakowa -zakwalifikowana do II etapu - Marzena Jaworska IIC - opiekun p. Renata Wójcik

 

2009/2010

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX - Michał Bajczyk IA - wyróżnienie za zdobycie dobrego wyniku - opiekun p. Dorota Stępniak

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoktor”- Marzena Jaworska IIC – I miejsce w woj. lubelskim, IX w kraju; Olga Nowak IIC - III miejsce w woj. lubelskim wśród klas II, Paweł Choiński IA – I miejsce w woj. lubelskim wśród klas I - opiekunowie: Renata Wójcik, Kamila Dubaj

Konkurs języka angielskiego "MakeFriends With English" organizowany przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Chełmie: Hanna Bąk IIIA, Agnieszka Czarnecka IIIC, Justyna Kania IIIB, Adam Łopaciuk IIIA, Samanta Mezei IIIC, Anna Mirońska IIIA, Dominik Rzedzicki IIIA, Michał Zabiegły IIIA – zakwalifikowani do II etapu wojewódzkiego - opiekunowie: p. Jadwiga Kopniak, p. Dorota Stępniak

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego ,,Deutschfreund”- Agnieszka Czarnecka IIIC – VIII miejsce w województwie lubelskim - opiekun p. Renata Wójcik

Konkurs Języka Niemieckiego organizowany przez NKJO w Chełmie - Eliza Sawa IIIF, Agnieszka Czarnecka IIIC, Magda Gromadzka IIIB – II etap - opiekunowie: Renata Wójcik, Kamila Dubaj

 I miejsce dla Marzeny Jaworskiej IIC w Konkursie Tłumaczenia Poezji Niemieckojęzycznej organizowanym przez IV LO w Chełmie - opiekun p. Renata Wójcik

 

2010/2011

Konkurs znajomości języka angielskiego i wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych „Make Friends with English” organizowany przez NKJO w Chełmie - Łukasz Kalinowski IIIA, Patryk Bęc IIIA, Karol Krajewski IIIC, Jakub Urlich IIIC, Mateusz Łakota IIIC - zakwalifikowani do II etapu - opiekunowie: p. Jadwiga Kopniak, p. Dorota Stępniak,

Łukasz Kalinowski IIA - II miejsce w etapie finałowym - opiekun p. Jadwiga Kopniak

XXIX Olimpiada Języka Łacińskiego - II etap - Jolanta Major IIID - opiekun p. Urszula Jabłońska

Konkurs translatorski z języka niemieckiego organizowany przez KUL - Marzena Jaworska III C - wyróżnienie - opiekun p. Renata Wójcik

Konkurs z języka niemieckiego „Deutchfreund” - Marzena Jaworska IIIC - wynik bardzo dobry, I miejsce w województwie lubelskim i XXVI w kraju, Agata Komendarska IIID - III miejsce w woj, lubelskim, Paulina Maciejczyk IE - II miejsce w woj, lubelskim - opiekun p. Renata Wójcik

Konkurs języka niemieckiego „DeutschmachtSpass” organizowany przez NKJO w Chełmie - Marzena Jaworska III C - V miejsce w etapie finałowym - opiekun p. Renata Wójcik

Konkurs na plakat o krajach niemieckojęzycznych organizowany przez KUL, Anna Stoffer IC, Sylwia Duda IC, opiekun p. Renata Wójcik

 

2011/2012

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English High Flier 2011 - Jakub Domański ID - laureat, Magdalena Kania IC, Adrian Mierzwa IIE, Olga Chyćko IIIE - wyniki dobre - opiekunowie: p. Dorota Stępniak, p. Jadwiga Kopniak

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Fox - Jakub Domański ID, Magdalena Kania IC - wyniki dobre - opiekunowie: p. Dorota Stępniak, p. Jadwiga Kopniak

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund- Michalina Andrzejewska IIA, Paulina Maciejczyk IIE - wyniki dobre - opiekun p. Renata Wójcik

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor - Anna Dąbrowska IC - II miejsce w województwie, Magdalena Orzechowska IB - III miejsce w województwie, Michalina Andrzejewska IIA - II miejsce w województwie, Dominika Majcher IIA - III miejsce w województwie - opiekun p. Renata Wójcik, p. Kamila Dubaj

Konkurs języka niemieckiego „DeutchmachtSpass” organizowany przez NKJO w Chełmie - Bartosz Iwański IIB, Michalina Andrzejewska IIA - etap finałowy, opiekun p. Renata Wójcik

 

2012/2013

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English High Flier 2012 - wyniki bardzo dobre uzyskali: Aleksandra Machowska ID - 4 miejsce w województwie oraz Jakub Domański IID - również 4 miejsce w województwie; wyniki dobre: Klaudia Fornal ID - 7 miejsce w województwie, Anna Dąbrowska IIC - 5 miejsce w województwie i Paulina Tchórz IID - 18 miejsce w województwie - opiekunowie: p. Edyta Walczak, p. Dorota Stępniak, p. Jadwiga Kopniak

Konkurs znajomości języka angielskiego i wiedzy o kulturze krajów z obszaru anglojęzycznego „Make Friends with English” organizowany przez NKJO w Chełmie Weronika Dalmata III E - finalistka, opiekun p. Jadwiga Kopniak

III Olimpiada Języka Hiszpańskiego - Paweł Łysakowski IIIA - II etap - opiekun Agnieszka Gąsak

XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX - Jakub Domański IID - wynik dobry - opiekun p. Dorota Stępniak

Ogólnopolski Konkurs na broszurę w języku hiszpańskim "En unlugar de Ecuador... " wyróżnione: Adrianna Kołodziejczyk, Monika Kalinowska, Iga Jarosińska i Karolina Galant IID - opiekun p. Agnieszka Gąsak

Konkursu DeutschmachtSpassorganizowany przez NKJO w Chełmie - Paulina Maciejczyk IIIE - zakwalifikowana do etapu finałowego - opiekun p. Renata Wójcik

Ogólnopolski Konkursie Języka Niemieckiego ,,Deutschfreund” 2012 -Paulina Król VII miejsce w województwie, Katarzyna Krawczyk IV miejsce w województwie, Paulina Maciejczyk II miejsce w województwie i wyróżnienie za dobry wynik - opiekun p. Renata Wójcik

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na najciekawszą prezentację multimedialną: Produzido em Portugal / made in Portugal – typowe produkty portugalskie - Małgorzata MojskaIC - opiekun p. Agnieszka Gąsak

 

2013/2014

Ogólnopolski Konkurs English High Flier 2013 organizowany przez Łowców Talentów Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej Jakub Domański III D laureat - opiekun p. Dorota Stępniak p. Jadwiga Kopniak

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego CLICKONMANIAC Magdalena Kania III C, Jakub Domański III D przeszli do etapu rejonowego - opiekun p. Dorota Stępniak p. Jadwiga Kopniak

IV Olimpiada Języka Hiszpańskiego Katarzyna Żurek III D zakwalifikowana do II etapu - opiekun p. Dorota Stępniak p. Agnieszka Gąsak

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „English High Flier” Jakub Domański III D – laureat, Magdalena Kania III C - laureat, III miejsce - opiekun p. Dorota Stępniak p. Jadwiga Kopniak

Konkurs Wojewódzki Języka Niemieckiego „DeutschAn der KUL ist Deutschcool” Katarzyna Gzik III C– II etap Kamila Bereza IIIB – II etap Magdalena Orzechowska III B – II etap - opiekun p. Renata Wójcik p. Kamila Dubaj-Choina

 

2014/2015

V Olimpiada Języka Hiszpańskiego Katarzyna Orzeł II B- II etap - opiekun p. Dorota Stępniak

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego CLICKONMANIAC Michał Kocki II A1 - II etap - opiekun p. Jadwiga Kopniak

Konkurs Internetowy KNOW AMERICA 2014 organizowany przez Fundację Wspomagania WSI, Ośrodek Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego  i Ambasadę Ameryki w Polsce Maciej Giza IIA1 - II etap opiekun p. Jadwiga Kopniak

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego – Łowcy Talentów Jersz z Politechniką Wrocławską i pod patronatem Kuratoriów Oświaty Maciej Giza II A1- 4 miejsce w województwie Marcin Kocki II B- 7 miejsce w województwie Jakub Bodys IIA2 - 2 miejsce w województwie M. Olejnik II D- 6 miejsce w województwie K Fornal II D- 4 miejsce w województwie B. Kuchler II D- 5 miejsce w województwie A. Machowska II D- 8 miejsce w województwie Amelia Dzirba III A- 9 miejsce w województwie opiekun  p. Jadwiga Kopniak, p. Edyta Walczak

Konkurs Wojewódzki Języka Niemieckiego „DeutschAn der KUL ist Deutschcool” organizowany przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Karolina Iwaniak III D, Paulina Król - II etap opiekun p. Renata Wójcik, p. Kamila Dubaj-Choina

„English High Flier”Jakub Bodys II A2 - 2 miejsce w województwie Maciej Giza II A1 - 4 miejsce w województwie Mateusz Olejnik II D - 6 miejsce w województwie Marcin Kocki II B - 7 miejsce w województwie w kategorii klas III Klaudia Fornal III D - 4 miejsce w województwie Bartosz Kuchler III D - 5 miejsce w województwie Aleksandra Machowska III D - 8 miejsce w województwie Amelia Dzirba III A - 9 miejsce w województwie  opiekun p. Jadwiga Kopniak, p. Edyta Walczak, p. Dorota Stępniak

 

2015/2016

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego „An der KUL ist Deutschcool” Barbara Grochecka ID, Zuzanna Rosołowska ID, Adam Wójcik IA – II etap opiekun p. Renata Wójcik

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "English High Flier"Aleksandra Sobczak IC - tytułu laureata, 4 miejsce w województwie, Karolina Jurak I C - tytułu laureata, 7 miejsce w województwie, Maciej Giza III A1 - 7 miejsce w województwie opiekun p. Jadwiga Kopniak

Ogólnopolski Konkurs English Ace Konrad Trześniewski I B2 - I miejsce w województwie Aleksandra Sobczak – I C III miejsce w województwie Kacper Kozłowski – I B2 V miejsce w województwie, Zuzanna Marzęda IIC- VII miejsce w województwie Patrycja Nowosadzka IIB -VII miejsce w województwie, Weronika Kuraś IIB - VI miejsce w województwie - opiekun p. Dorota Stępniak, p. Jadwiga Kopniak

Międzynarodowy Certyfikat z j. angielskiego TOEIC Katarzyna Bogdańska IIA - poziom B2 Natalia Poniewozik IIB - poziom B2, Karol Pyczek IIC - poziom B2 Maja Chodanowska IIB - poziom B1 opiekun p. Dorota Stępniak

Konkurs Języka Angielskiego CLICKONMANIAC Katarzyna Grochecka IIIA1, Karolina Kłoda IB2 laureatki III etapu finałowego - opiekun p. Jadwiga Kopniak

„The faces of America” etap finałowy: Aleksandra Sobczak IC, Kacper Kozłowski IC, Konrad Trześniewski IB2 opiekun p. Jadwiga Kopniak

VI Olimpiada Języka Hiszpańskiego Karolina Jurak IC - etap II opiekun p. Agnieszka Gąsak

 

2016/2017

XVI Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English High Flier Maciej Baraniak IA -2. miejsce w województwie i 14. w kraju - nagroda rzeczowa, Jakub Michna IA -5. miejsce w województwieKatarzyna Batorska IB -10. miejsce w województwie Aleksandra Łopucka IB - 12. miejsce w województwie Joanna Niedziałek IA -17. miejsce w województwie Adrianna Turbińska – IB - 22. miejsce w województwie Karolina Kłoda II B2 -2. miejsce w województwie Karolina Jurak II C -7. miejsce w województwie opiekun p. Jadwiga Kopniak

Ogólnopolski Konkurs „TURBOLANDESKUNDE – WĘDRÓWKA PO KRAJACH NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych Trześniewski Konrad IIB2, Kozłowski Kacper IIB2, Czerniakowski Mikołaj IIB2 – II etap opiekun p. Monika Dziewa

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego „Clickonmaniac”Maciej Baraniak IA, Joanna Niedziałek IA, Karolina Kłoda IIB2 - wszyscy troje uzyskali 2. wynik w województwie Jakub Alinowski IIC - 4. wynik w województwie Jakub Michna IA - 6. wynik w województwie - opiekun p. Jadwiga Kopniak

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor 2017 Anna Pranagal IB – 10 miejsce w województwie - opiekun p. Monika Dziewa

 

2017/2018

Wojewódzki Konkurs Języka Anglieskiego Clickonmaniac I miejsce Joanna Niedziałek, Jakub Michna - opiekun p. Jadwiga Kopniak



2018/2019

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego Cliconmaniac Aleksandra Giza Laureatka (etap III) - opiekun p. Jadwiga Kopniak

DEUTSCHFREUND - Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego. Etap wojewódzki: Weronika Mondzelewska - 6 miejsce, Sebastian Bartosik- -10 miejsce, Arkadiusz Szabelski- 13 miejsce, Maciej Czupryn -13 miejsce, Patrycja Wójcik - 16 miejsce, Łukasz Pańczyk - 16 miejsce , Aleksandra Teodorczuk -18 miejsce, Damian Walaszek– 20 miejsce - opiekun p. Kamila Dubaj-Choina

 

2019/2020

XVI Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego CLICKONMANIAC laureaci:Weronika Rurarz IC4, Anna Korbus IC4, Malwina Sarzyńska IIA3, Aleksandra Giza IIB, Bartłomiej Tyburek IIC, Natalia Drobik IIC, Marcin Kulczycki IIB - opiekun p. Jadwiga Kopniak

 



 

OSIĄGNIĘCIA W DZIEDZINIE MATEMATYKI I FIZYKI i INFORMATYKI

 

2005/2006 

Konkurs Matematyczny organizowany przez Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zamościu - finalistki Olga Has i Milena Nizielska IIA - opiekun p. Monika Szymaniak

 

2007/2008 

Olimpiada Astronomiczna - etap centralny: Marcin Krzyszczak IIA - opiekun p. Dorota Kuczyńska

Wojewódzki Konkurs z Fizyki i Astronomii "Fizyka - rok przed maturą" - laureat Przemysław Osial IIA - opiekun p. Dorota Kuczyńska

 

2008/2009

Wojewódzki Konkurs z Fizyki i Astronomii "Fizyka - rok przed maturą" - laureat Adam Radomski IA - opiekun p. Dorota Kuczyńska

II etap Olimpiady Astronomicznej - Marcin Krzyszczak IIIA - opiekun Dorota Kuczyńska tytuł zwycięzcy "Kaon" w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym Lwiątko 2009 dla Adama Radomskiego IA - opiekun p. Dorota Kuczyńska

Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży „Kwadratura Koła” IX miejsce w etapie wojewódzkim - Ewelina Narejko IIIA- opiekun p. Katarzyna Wilk-Lemparty

Konkurs Matematyczny organizowany przez ZSEL w Lublinie pod patronatem Wydziału Matematyki UMCS - finaliści - Adam Radomski, Wojciech Kazior - opiekun Barbara Lis

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” - finaliści - Adam Radomski - wynik bardzo dobry, Kamil Barański - wyróżnienie - opiekun p. Barbara Lis

 

2009/2010 

Wojewódzki Konkurs z Fizyki i Astronomii "Fizyka - rok przed maturą" - laureat Adam Radomski IIIA - opiekun p. Dorota Kuczyńska udział w II etapie Olimpiady Fizycznej - Adam Radomski IIA - opiekun p. Dorota Kuczyńska

Tytuł zwycięzcy "Taon" w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym Lwiątko 2010 dla Adama Radomskiego IIA - opiekun p. Dorota Kuczyńska

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur matematyczny" Adam Radomski IIA - wyróżnienie - opiekun p. Barbara Lis

Konkurs Matematyczny organizowany przez ODN w Zamościu i Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie - Rafał Śliwiński IA, Adam Radomski IIA, Wojciech Wnuk IIIA - zakwalifikowani do etapu okręgowego, opiekunowie: p. Katarzyna Wilk – Lemparty, p. Barbara Lis. p. Monika Szymaniak

 

2010/2011 

VIII miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczo - Fizyczno - Informatycznym Skarbeusz dla Adama Radomskiego IIIA - opiekun p. Dorota Kuczyńska

 Udział w II etapie Olimpiady Fizycznej - Adam Radomski IIIA - opiekun p. Dorota Kuczyńska

 Tytuł zwycięzcy "Taon" w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym Lwiątko 2011 dla Adama Radomskiego IIIA - opiekun p. Dorota Kuczyńska

 Udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki i Astronomii "Fizyka - rok przed maturą" - Rafał Śliwiński IIA, Ewa Klajda IIA, Stanisław Bronkowski IIA - opiekun Dorota Kuczyńska

Konkurs Matematyczny organizowany prze ZS Elektronicznych w Lublinie pod patronatem Dziekana Wydziału Matematyki UMCS: Adam Radomski III A, Rafał Olchowski III A, Rafał Śliwiński II A, Łukasz Sieńczak II A - finaliści etapu okręgowego - opiekunowie: p. Barbara Lis, p. Katarzyna Wilk-Lemparty

„Fuzja jądrowa” Ogólnopolski konkurs z fizyki Rafał Śliwiński II A, Alicja Mojska II A- etap wojewódzki, opiekun p. Dorota Kuczyńska

 

2013/2014

Konkurs Matematyczny dla szkół ponadgimnazjalnych Paulina Dziachan I A1 – III etap (wojewódzki), Maciej Giza I A1 –III etap (wojewódzki) , Emilian Okoń I A1 –III etap (wojewódzki), Piotr Pawlak I A1 –III etap (wojewódzki) opiekun p. Monika Szymaniak

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Pangea” Maciej Giza I A1 - etap ogólnopolski, Piotr Pawlak I A1 - etap ogólnopolski, Emilian Okoń I A1 - etap ogólnopolski, Jakub Adamek I A1 - etap ogólnopolski, Paulina Dziachan I A1 - etap ogólnopolski, Oliwia Mańka I A1 – etap ogólnopolski opiekun p. Monika Szymaniak

Ogólnopolski Konkurs z fizyki, matematyki i informatyki Skarabeusz Maciej Giza I A1 – II etap opiekun p. Dorota Kuczyńska

 

2014/2015

VIII Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna o Diamentowy Indeks AGH w Krakowie Klaudia Kozak IIIA-etap finałowy - opiekun p. Katarzyna Wilk-Lemparty

Konkurs Matematyczny „Alfik Matematyczny 2014” organizowany przez Łowcy Talentów Jersz z Politechniką Wrocławską i pod patronatem Kuratoriów Oświaty Maciej Giza II A1, Piotr Pawlak II A1- 3 miejsce w województwie, 45 miejsce w kraju, Emilian Okoń II A1- 5 miejsce w województwie, 50 miejsce w kraju, Katarzyna Grochecka II A1, Paulina Dziachan II A1- 8 miejsce w województwie, 62 miejsce w kraju, Oliwia Mańko II A1-11 miejsce w województwie, 72 miejsce w kraju - opiekun p. Monika Szymaniak

„Skarabeusz” – ogólnopolski konkurs z fizyki, matematyki i informatyki Maciej Giza IIA1- II etap,Mateusz Żuchnik IIA2- II etap - opiekun p. Dorota Kuczyńska

 

2015/2016

Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” Maciej Giza (IIIA1) – matematyka i fizyka ,Paulina Dziachan (IIIA1)  – matematyka, Emilian Okoń (IIIA1)  – matematyka II etap - opiekun p. Dorota Kuczyńska, p. Monika Szymaniak

Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH Maciej Giza (IIIA1)- laureat III stopnia, otrzymał indeks z fizyki - opiekun p. Dorota Kuczyńska

Ogólnopolska Olimpiada „O diamentowy Indeks AGH” Macie Giza (IIIA1)- tytuł laureat - opiekun p. Monika Szymaniak

 

2016/2017

Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” Paweł Lekan (IIIA), Aleksandra Luterek (IIIA),Mateusz Milczanowski (IIIA),Joanna Sobczyk (IIIA) - opiekun p. Katarzyna Wilk-Lemparty

 

2018/2019

Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” Walachniewicz Krzysztof IIIA II etap - opiekun p. Monika Szymaniak

Ogólnopolski Konkurs informatyczny „InfoSukces” Kacper Najda-Laureat, Mateusz Korzeniowski-półfinał - opiekun p. Urszula Schab

Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka Krzysztof  Walachniewicz IIIA II etap - opiekun p. Monika Szymaniak

 



 

OSIĄGNIĘCIA W DZIEDZINIE PRZEDMIOTÓW PRZYRODNICZYCH

 

1996

II miejsce dla szkoły za udział w VIII edycji Alertu Ekologiczno-Zdrowotnego - opiekun p. Jolanta Dubaj

 

1996

II miejsce dla szkoły w Wojewódzkim Konkursie "Nie chcemy żyć na śmietniku" organizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Lublinie - opiekunowie p. Jolanta Dubaj, p. Beata Piekarska, p. Grażyna Kuczek

 

1997

V miejsce dla szkoły za udział w IX edycji Alertu Ekologiczno-Zdrowotnego - opiekun p. Jolanta Dubaj, p. Beata Piekarska

 

1999/2000

XXVI Ogólnopolska Olimpiada Geograficzna - finalista etapu centralnego Robert Bełczącki IIIA, Beata Zelent IIIA, Łukasz Kumięga IIIC - uczestnicy II stopnia - opiekun p. Dorota Tatrzańska-Kmiecik

 

2001/2002

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - finalista etapu centralnego Artur Stańczak IIIB - opiekun p. Jolanta Dubaj

XXXVIII Ogólnopolska Olimpiada Geograficzna - uczestnicy II stopnia: Aleksandra Łaszkiewicz IIA, Krzysztof Borzęcki IIIA, Marcin Żuk IIE - opiekun p. Dorota Tatrzańska-Kmiecik

 

2002/2003

XXIX Ogólnopolska Olimpiada Geograficzna - finalista etapu centralnego Krzysztof Borzęcki IVA - opiekun p. Dorota Tatrzańska-Kmiecik

wyróżnienie dla szkoły za udział w XIV edycji Alertu Ekologiczno - Zdrowotnego - opiekunowie p. Beata Nowińska, p. Dorota Tatrzańska-Kmiecik

 

2005/2006 

Finaliści etapu centralnego Olimpiady Ekologicznej - Renata Przeworska IIB, Kacper Mazurek IIB, Olga Tomasiak IIF - opiekunowie Jolanta Dubaj, p. Eugenia Grabowska

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko-Planeta” - wyróżnienie Paulina Grzechuła IIIB, Olga Tomasiak IIF - opiekun p. Eugenia Grabowska

 

2008/2009

III miejsce dla Joanny Galant IIIB w konkursie na prezentację multimedialną "Planeta Ziemia i jej zagrożenia" organizowanym przez Lubelski Komitet Planeta Ziemia - opiekunowie p. Dorota Tatrzanska-Kmiecik, p. Urszula Schab

 II etap XXIV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej - Elwira Kasperek IIB - opiekun Jolanta Dubaj

IV Wojewódzki Konkurs z Chemii– „Rok przed maturą” organizowany przez Wydział Chemii UMCS, Polskie Towarzystwo Chemiczne Oddział Lubelski, Doradcę metodycznego ds. nauczania chemii oraz Lubelskie Samorządowe Centrum

Doskonalenia Nauczycieli – Oddział w Zamościu Laureatka - Aleksandra Klajda IIB, finalistki - Justyna Kania, Iwona Postrach IIB - opiekun p. Beata Nowińska

 

2009/2010 

Wojewódzki Konkurs z Chemii – „Rok przed Maturą” - Rafał Olchowski IIA, Katarzyna Królik IIB, Paweł Pawluczuk IIB – finaliści etapu wojewódzkiego - opiekun Beata Nowińska

Kuratoryjna Olimpiada Ekologiczna - Agnieszka Gołębiowska IIIB, Aleksandra Nowak IIIB, Jakub Rubaj IIB – zakwalifikowani do II etapu - opiekun p. Jolanta Dubaj

 

2010/2011

Olimpiada Geograficzna - II etap - Rafał Śliwiński II A - opiekun p. Dorota Tatrzańska - Kmiecik

Konkurs chemiczny „Rok przed maturą” pod patronatem UMCS w Lublinie i PTCh - Karol Esko IIB, Karolina Jachimczuk IIB, Monika Lipińska IIB - etap wojewódzki - opiekun p. Beata Nowińska

Ogólnopolski konkurs chemiczny „Alchemik” - Hubert Szczerba IIIB - wynik bardzo dobry, Joanna Królik IIIB, Rafał Olchowski IIIA, Jakub Rubaj IIIB, Adam Kanadys IIIB, Agnieszka Michalska IIIB, Paweł Pawluczuk IIIB - wyróżnienia, opiekun p. Beata Nowińska

 

2016/2017

Olimpiada Geograficzna Konrad Pucek (IIA) II etap - opiekun p. Dorota Tatrzańska-Kmiecik

 



 

OSIĄGNIĘCIA W DZIEDZINIE SPORTU

 

Licealiada 2000/2001 

II miejsce chłopców (etap wojewódzki) - pływanie sztafeta 10x25m stylem dowolnym (Bełczącki Paweł, Czubara Paweł, Dębała Łukasz, Drozd Robert, Kotlarczuk Konrad, Łupkowski Grzegorz, Maliszewski Adrian, Olech Konrad , Pietras Jakub, Wasil Paweł, Zach Paweł, Zarzeka Paweł) - opiekun p. Krzysztof Woźniak

 IV miejsce dziewcząt (etap wojewódzki) - pływanie sztafeta 10x25m stylem dowolnym (Bielak Ewelina, Gut Karolina, Lis Klementyna, Maczyńska Anna, Sady Wioleta, Sowa Katarzyna, Stroińska Magda, Szurek Natalia, Teluk Aleksandra, Wójcik Justyna, Zygadlewicz Barbara) - opiekun p. Anna Kuczyńska

 

Licealiada 2001/2002 

 I miejsce chłopców (etap wojewódzki) - pływanie sztafeta 10x25m stylem dowolnym

 II miejsce dziewcząt (etap wojewódzki) - pływanie sztafeta 10x25m stylem dowolnym indywidualnie (etap wojewódzki): Bielak Ewelina III miejsce – 50m stylem klasycznym

Gut Karolina IV miejsce - 50m stylem grzbietowym, Lis Klementyna III miejsce - 50m stylem dowolnym, Zach Paweł III miejsce - 50m stylem dowolnym, w klasyfikacji najlepszych szkół w pływaniu indywidualnym w roku szkolnym 2001/2002 uczniowie II LO w Świdniku zajęli - dziewczęta II miejsce, chłopcy I miejsce - opiekunowie: p. Anna Kuczyńska, p. Krzysztof Woźniak

 

Licealiada 2002/2003

 V miejsce dziewcząt (etap wojewódzki) Pływanie sztafeta 10x25m stylem dowolnym (Bielak Ewelina, Gut Karolina, Kozak Magda, Lis Klementyna, Podolska Weronika, Sady Wioleta, Stroińska Magda, Wójcik Justyna, Zmokła Joanna, Zygadlewicz Barbara, Szurek Natalia) indywidualnie (etap wojewódzki): Gut Karolina IV miejsce - 50m stylem grzbietowym

IV miejsce chłopców (etap wojewódzki) - pływanie sztafeta 10x25m stylem dowolnym (Bełczącki Paweł, Czubara Paweł, Lewandowski Karol, Olech Konrad, Pietras Jakub, Romaniuk Jarosław, Rożek Tomasz, Stańczak Artur, Wasil Paweł, Zarzeka Rafał) -opiekunowie: p. Anna Kuczyńska, p. Krzysztof Wożniak

 

Licealiada 2003/2004 

Pływanie sztafeta 10x25 dziewczęta - III miejsce w województwie Skład : Bielak Ewelina, Gut Karolina, Lis Klemetyna, Łaszyca Marlena, Stroińska Magdalena, Wójcik Magdalena, Wójcik Justyna, Szurek Natalia, Zmokła Joanna, Zygadlewicz Barbara, Kozak Magdalena, Motyl Karolina

Pływanie sztafeta 10x25 chłopcy IV miejsce w województwie Skład: Wółkiewicz Paweł, Czubara Paweł, Pietras Jakub, Bogusz Tomasz, Olech

Konrad, Marcinkowski Maciej, Kotlarczuk Konrad, Romaniuk Jarosław, Szambelan Tomasz, Bełczącki Paweł, Wasil Paweł

 Pływanie indywidualne : Wójcik Magdalena- II miejsce w województwie 50m stylem klasycznym Wółkiewicz Paweł - I miejsce w województwie 50m stylem klasycznym - opiekunowie: p. Anna Kuczyńska, p. Krzysztof Wożniak

Koszykówka chłopców II miejsce w województwie - opiekun p. Krzysztof Woźniak

Za rok szkolny 2003/2004 za Współzawodnictwo Szkół w Wojewódzkiej Licealiadzie zostaliśmy sklasyfikowani na XIV miejscu na 178 szkół z województwa lubelskiego.

 

Licealiada 2004/2005 

 Pływanie sztafeta 10x25 dziewczęta V –te miejsce w województwie Skład: Wójcik Magda, Zmokła Joanna, Wiącek Weronika, Maliszewska Magda, Gąsienica Małgorzata, Smoła Karolina, Łaszyca Marlena, Winiarska Marlena, Kądzielewska Kamila, Dajnowska Anna, Motyl Karolina, Jędrzejowska Katarzyna, Bednarek Sylwia. 

 Pływanie sztafeta 10x25 chłopcy IV miejsce w województwie Skład: Wółkiewicz Paweł, Adamczyk Bartłomiej, Nastulak Maciej, Serwin Karol, Marcinkowski Maciej, Rożek Tomasz, Łysiak Cezary, Szambelan Tomasz, Bogusz Tomasz, Misiak Kamil, Dmowski Aleksander, Kawalec Mateusz. 

Pływanie indywidualne Anna Dajnowska– III miejsce w województwie 50 m stylem grzbietowym, Wójcik Magdalena- II miejsce w województwie 50m stylem klasycznym, Wółkiewicz Paweł- I miejsce w województwie 50m stylem klasycznym - opiekunowie: Anna Kuczyńska, p. Krzysztof Wożniak

Piłka siatkowa chłopców –I miejsce w województwie, na szczeblu ogólnopolskim chłopcy zajęli X miejsce - opiekun p. Krzysztof Wożniak

 Za rok szkolny 2004/2005 za Współzawodnictwo szkół w Wojewódzkiej Licealiadzie zostaliśmy sklasyfikowani na VI miejscu na 150 szkół z województwa lubelskiego

 

Licealiada 2005/2006

 Pływanie sztafeta 10x25 dziewczęta IV miejsce w województwie - opiekun p. Anna Kuczyńska

Pływanie sztafeta 10x25 chłopcy II miejsce w województwie Skład: Wółkiewicz Paweł, Bogusz Tomasz, Szambelan Tomasz, Marcinkowski Maciej, Nastulak Maciej, Serwin Karol, Misiak Kamil, Łysiak Cezar, Dmowski Adam, Kazior Jacek. - opiekun p. Krzysztof Woźniak

Piłka siatkowa chłopców – I miejsce w województwie - opiekun p. Krzysztof Woźniak - na szczeblu Ogólnopolskim chłopcy zajęli XII- te miejsce. Skład: Bogusz Tomasz, Luszawski Radosław, Bogusz Łukasz, Szkutnik Rafał, Marek Krzysztof, Dobrowolski Paweł , Marzec Łukasz, Wójcik Jacek, Rejowski Paweł, Bogusz Jakub 

Piłka siatkowa dziewcząt –V miejsce w województwie Skład:Katarzyna Adamczyk, Marlena Winiarska, Agata Raczek, Anna Łapa, Karolina Brzezińska, Olga Kowalczyk, Sylwia Tymiejczuk, Weronika Wiącek, Emilia Kozłowska - opiekun p. Elżbieta Wanarska

 

Licealiada 2006/2007

Sztafetowe biegi przełajowe - VII miejsce w województwieSkład: Waśkowicz Iwona, Gąsienica Małgorzata, Klimek Magda, Mincewicz Karolina, Madej Agata, Zaniuk Aleksandra, Pucek Monika, Pałkowska Agnieszka, Jędrych Dorota, Rosół Dominika, Łapa Anna, Winiarska Marlena - opiekun p. Anna Kuczyńska

 Liga Lekkoatletyczna –X miejsce w województwie Skład: Winiarska Marlena, Mazurek Sylwia, Łapa Anna, Podgórska Beata, Gąsienica Małgorzata, Wernicka Magda, Łysiak Agnieszka, Bednarek Sylwia, Waśkiewicz Iwona, Jędrych Dorota, Zaniuk Aleksandra, Jędrzejowska Katarzyna

 Pływanie sztafeta 10x25 dziewczęta - IV miejsce w województwie Skład: Dajnowska Anna, Tiuchtiej Martyna, Gąsienica Małgorzata, Wiącek Weronika, Kowalska Agnieszka, Kądzielewska Kamila, Winiarska Marlena, Łapa Anna,Wójtowicz Karolina, Banaszewska Marta, Kisiel Urszula, Krzaczek Agnieszka -opiekun p. Anna Kuczyńska

 Piłka Siatkowa chłopców - IV miejsce w województwie Skład:Wójcik Jacek, Szkutnik Rafał, Marzec Łukasz, Bogusz Łukasz, Dobrowolski Paweł, Bogusz Tomasz, Rejowski Paweł, Marek Krzysztof, Bogusz Jakub, Łuszawski Radosław - opiekun p. Krzysztof Woźniak

 

Licealiada 2007/2008 

Sztafetowe biegi przełajowe- X miejsce w województwie Skład: Waśkowicz Iwona, Gąsienica Małgorzata, Klimek Magda, Mincewicz Karolina, Madej Agata, Zaniuk Aleksandra, Pucek Monika, Pałkowska Agnieszka, Jędrych Dorota, Rosół Dominika, Łapa Anna, Winiarska Marlena - opiekun p. Anna Kuczyńska

 Pływanie sztafeta 10x25 dziewczęta - VII miejsce Skład: Dajnowska Anna, Tiuchtiej Martyna, Gąsienica Małgorzata, Kowalska Agnieszka, Kądzielewska Kamila, Łapa Anna, Wójtowicz Karolina, Banaszewska Marta, Kisiel Urszula, Krzaczek Agnieszka -opiekun p. Anna Kuczyńska

 

Licealiada 2008/2009 

 Pływanie sztafeta 10x25 dziewczęta VII miejsce w województwie - opiekun p. Anna Kuczyńska

Pływanie sztafeta 10x25 chłopcy XI miejsce w województwie - opiekun p. Krzysztof Woźniak

Pływanie indywidualne: VIII miejsce w województwie 50 m. stylem klasycznym - Katarzyna Trawińska, VII miejsce w województwie 50 m. stylem dowolnym - Anna Bielak, XI miejsce w województwie 50 m. stylem grzbietowym – Rafał Dietrych 

Wojewódzka Licealiada w piłce siatkowej chłopców - I miejsce 

Ogólnopolska Licealiada w piłce siatkowej chłopców - IX miejsce - opiekun p. Krzysztof Woźniak

 

Licealiada 2009/2010 

Piłka siatkowa chłopców - II miejsce w województwie - opiekun p. Krzysztof Woźniak Skład: Jakub Sadowski, Paweł Makosz, Łukasz Wróbel, Maciej Kołodziejczyk, Adam Kanadys, Paweł Antoniewicz, Damian Bartoszek, Michał Antoszak (kapitan).

 

Licealiada 2010/2011

Pływanie sztafeta 10x25 dziewczęta IV miejsce w województwie: Iwona Rybak, Magda Kość, Michalina Andrzejewska, Anna Stoffer, Wioleta

Pawłowicz, Anna Fijałek, Paulina Maciejko, Karolina Czajka, Katarzyna Trawińska, Magdalena Bogusz, Anna Małecka, Paulina Mirońska -opiekun p. Anna Kuczyńska

Pływanie indywidualne: Iwona Rybak III miejsce w województwie 50 m stylem klasycznym, Maciej KorybskiVI miejsce w województwie 50m stylem dowolnym, Wioleta Pawłowicz - X miejsce w województwie 50m stylem dowolnym, Katarzyna Trawińska X miejsce w województwie 50m stylem klasycznym, Adam Bożym X miejsce w województwie 50 m stylem grzbietowym, Jakub Korybski XV miejsce w województwie 50m stylem klasycznym

Piłka siatkowa chłopców - I miejsce w województwie - opiekun p. Krzysztof Woźniak, Skład: Patryk Kotarski, Łukasz Misztal, Kamil Olejnik, Łukasz Wróbel, Maciej Kołodziejczyk, Mateusz Gawryś, Michał Pyra, Hubert Stojczyk. Jakub Sadowski, Artur Młynarczuk, Jakub Grzesiak, Michał Antoszak (kapitan)

 

Licealiada 2011/2012 

 Piłka siatkowa chłopców - I miejsce w województwie - opiekun p. Krzysztof Woźniak; Skład:Gawryś Mateusz, Olejnik Kamil, Pyra Michał, Kotarski Patryk, Grzesiak Jakub, Kasperski Jacek - opiekun p. Krzysztof Woźniak

Pływanie sztafeta 10x25 dziewczęta V miejsce w województwie - opiekun p. Anna Kuczyńska

Pływanie sztafeta 10x25 chłopcy V miejsce w województwie - opiekun p. Krzysztof Woźniak

Skład: Wasil Sebastian, Bożym Adam, Korybski Jakub, Korybski Maciej, Marzewski Robert, Marzec Mateusz, Kliza Adrian, Okupny Michał, Gawryś Mateusz, Rozwadowski Maksymilian, Bieniek Maciej

 

Licealiada 2012/2013 

Pływanie sztafeta 10x25 dziewczęta - III miejsce w województwie; Skład: Magdalena Kość, Iwona Rybak, Paulina Maciejko, Wioleta Pawłowicz, Michalina Andrzejewska, Kinga Greszta, Kamila Solarska, Aleksandra Stafijowska, Magdalena Dziurka, Martyna Ciozda, Anna Stoffer - opiekun p. Anna Kuczyńska

 Pływanie sztafeta 10x25 chłopcy IV miejsce w województwie -opiekun p. Krzysztof Woźniak; Skład: Wasil Sebastian, Bożym Adam, Marzewski Robert, Marzec Mateusz, Kliza Adrian, Rozwadowski Maksymilian, Bieniek Maciej, Kawalec Jakub, Radziewicz Bartosz. 

 Piłka siatkowa chłopców - II miejsce w województwie - opiekun p. Krzysztof Woźniak; Skład: Gawryś Mateusz, Grzesiak Jakub, Kasperski Jacek, Kotarski Patryk, Olejnik Kamil, Pyra Michał, Wilkołazki Jakub, Dzirba Jakub, Sajdak Maciej, Wach Jakub, Mitura Piotr, Osik Michał, Siergiej Piotr 

 Piłka siatkowa dziewcząt - III miejsce w województwie; Skład: Kołdziejczyk Ada, Jarosińska Iga, Olejnik Sylwia, Mojska Małgorzata, Bogusz Iga, Bożym Joanna, Marek Karolina

 

2013/2014

Piłka siatkowa dziewcząt etap wojewódzki II miejsce opiekun p. Elżbieta Wanarska

Piłka siatkowa chłopcy etap wojewódzki I miejsce opiekun p. Arkadiusz Wiącek

 

2014/2015

Pływanie sztafeta 10x25m dziewczęta etap wojewódzki VI miejsce - opiekun p. Elżbieta Wanarska

Pływanie indywidualne chłopcy etap wojewódzki IV miejsce - opiekun p. Krzysztof Woźniak

Piłka siatkowa dziewcząt etap wojewódzki IV miejsce - opiekun p. Elżbieta Wanarska

Piłka siatkowa chłopcy etap wojewódzki V miejsce opiekun p. Krzysztof Woźniak

 

2015/2016

Piłka nożna halowa chłopcy IV miejsce w województwie - opiekun p. Krzysztof Woźniak

 

2016/2017

Pływanie indywidualne chłopcy IV miejsce w województwie - opiekun p. Anna Kuczyńska

Piłka siatkowa dziewcząt etap wojewódzki I miejsce - opiekun p. Elżbieta Wanarska

Ogólnopolska Licealiada Piłka siatkowa dziewcząt XI miejsce w kraju - opiekun p. Elżbieta Wanarska

Piłka siatkowa plażowa dziewczątetap wojewódzki I miejsce opiekun p. Elżbieta Wanarska

 

2017/2018

Rejonowa Licealiada Młodzieży Szkolnej w sztafetach pływackich dziewcząt II miejsce: Estera Bełczącka, Anna Mączka, Kamila Trawińska, Katarzyna Biszkont, Julia Kalinowska, Wiktoria Szabelska, Izabela Banach, Karolina Królik, Izabela Ruta, Monika Cisek, Klaudia Wysocka - opiekun p. Anna Kuczyńska; Konrad Rogala, Adam Ptaszyński, Szymon Krupa, Jakub Pranagal,  Arkadiusz Szabelski, Mariusz Skulimowski, Paweł Krzowski, Kacper Kozłowski, Filip Kordusiak - opiekun p. Krzysztof Woźniak

Rejonowa Licealiada Młodzieży Szkolnej w sztafetach pływackich chłopców III miejsce

 Rejonowa Licealiada Młodzieży Szkolnej w pływaniu w konkurencjach indywidualnych dziewcząt i chłopców: Adam Ptaszyński styl grzbietowy I miejsce, Estera Bełczącka styl motylkowy II miejsce,Jakub Pranagal styl klasyczny IV miejsce, Katarzyna Biszkont styl klasyczny V miejsce, Anna Mączka styl dowolny IV miejsce - opiekunowie p. Anna Kuczyńska, p. Krzysztof Woźniak

Wojewódzka Licealiada Młodzieży Szkolnej w sztafetach pływackich dziewcząt X miejsce: Estera Bełczącka, Anna Mączka, Kamila Trawińska, Katarzyna Biszkont, Julia Kalinowska, Wiktoria Szabelska, Izabela Banach, Karolina Królik, Izabela Ruta, Monika Cisek, Klaudia Wysocka - opiekun p. Anna Kuczyńska

Wojewódzka Licealiada Młodzieży Szkolnej w pływaniu w konkurencjach indywidualnych dziewcząt i chłopców Adam Ptaszyński styl grzbietowy VIII  miejsce, Estera Bełczącka styl motylkowy VIII miejsce - opiekunowie p. Anna Kuczyńska, p. Krzysztof Woźniak

Rejonowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt I miejsce; G. Krzysiak, P. Misztal, K.Batorska, M. Cisek, A. Woźniak, W. Grzeszczuk, K. Kufel i M. Biała - opiekun p. Elżbieta Wanarska

Rejonowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców II miejsce;  K. Rogala, Sz. Krupa, K. Bańka, B. Jagielski, W. Wołoczko, P. Zalewski, J. Pranagal, J. Stasieczek - opiekun p.Krzysztof Woźniak

Wojewódzkie finały w piłce siatkowej dziewcząt IV miejsce; G. Krzysiak, P. Misztal, A. Ziółek, K. Batorska, M. Cisek, A. Woźniak, J. Pinkos, K. Kufel i M. Biała - opiekun p. Elżbieta Wanarska

Rejonowe Mistrzostwa w piłce siatkowej plażowej dziewcząt II miejsce; W. Grzeszczuk, A. Woźniak i M. Cisek -opiekun p. Elżbieta Wanarska

 

2018/2019

Rejonowe zawody w piłce nożnej halowej chłopców II miejsce; Sebastian Bartosik, Dawid Wójcik, Arkadiusz Szabelski, Dariusz Partyka, Marcel Siwczak, Sebastian Sokół, Mateusz Chemperek, Jakub Pranagal, Bartosz Szczuchniak - opiekun p. Tomasz Kociński

Pływanie sztafeta 10x25m dziewczęta etap rejonowy IV miejsce K. Bot, M. Cisek, E. Dyszczak, J. Kalinowska, N. Łagód, A. Pawelec, A. Stadnik, W. Szabelska,  K. Wysocka - opiekun p. Anna Kuczyńska

Pływanie indywidualne dziewcząt etap rejonowy miejsce IV drużynowo; indywidualnie: IV - J. Kalinowska, V - N. Łagód, VI - K. Wysocka - opiekun p. Anna Kuczyńska

Pływanie indywidualne chłopców etap rejonowy VIII drużynowo;  indywidualnie II - A. Ptaszyński - opiekun p. Anna Kuczyńska

Piłka nożna halowa dziewcząt V miejsce Z. Czercowy,  N. Kulczyńska vel Nowosad, M. Kusak, A. Oleszek, N. Paryż,  M. Romaszewska,  A. Szot, K. Wojciechowska - opiekun p. Tomasz Kociński

 

2019/2020

Rejonowa Licealiada w sztafetach dziewcząt; V m. w sztafetach dziewcząt Elżbieta Dyszczak IIA III m. stylem klasycznym opiekun p. Anna Kuczyńska

Rejonowa Licealiada w sztafetach chłopców Mikolaj Zubala IIB II m. - zawodnik, JakubPranagal IIIA III m. - zawodnik - opiekun p. Anna Kuczyńska

Licealiada pływanie indywidualne etap rejonowy Elżbieta Dyszczak IIA II m. stylem grzbietowym, Jakub Kowalewski IIC V m. stylem grzbietowym, Alicja Pawelec IIIB VII m. stylem grzbietowym, Aleksandra Motwicka IC L4 IX m. stylem klasycznym, Mikołaj Zubala IIB IIm. stylem klasycznym, Jakub Pranagal IIIA III m. stylem klasycznym, Weronika Lisiak  IAL4 VIII m. stylem klasycznym - opiekun p. Anna Kuczyńska

 



 

INNE OSIĄGNIĘCIA

 

2003/2004 

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki – etap finałowy Jarosław Wroński IVB - opiekun Piotr Jusiński

 

2005/2006

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Obronnej i Ochrony Ludności - II etap Karol Czuba, Rafał Dobrowolski i Maciej Bielak IID - opiekun p. Agata Gburczyk

Ogólnopolski Konkurs Biznes Junior 2006 - udział w półfinale Paweł Nowiński, Dariusz Sak, Kamil Struk, Kamil Szaliłow, Artur Mróz IIA - opiekun p. Urszula Wójtowicz

 

2006/2007

 IV miejsce w województwie w Ogólnopolskich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK - Wioleta Burczaniuk, Rafał Dobrowolski, Karol Czuba i Kamil Opiela - opiekun p. Agata Gburczyk

Wyróżnienie od Unicefu dla jedynego liceum w kraju za zorganizowaną przez Samorząd Uczniowski akcję Dzień Afryki w ramach kampanii "Przepustka do życia" promującej wiedzę o problemach Afryki - opiekun p. Magdalena Skwarczyńska-Zuch

 

2007/2008 

VI Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki - etap wojewódzki – Karol Trawiński IIC, Radosław Adamiec IIIF - opiekun p. Piotr Jusiński

Konkurs Biznes-Junior - etap wojewódzki: Bartłomiej Śmiech IIA, Przemysław Osial IIA - opiekun p. Urszula Wójtowicz

Olimpiada ,,DialnetMasters”- etap centralny: Łukasz Bylica IIIA, Kamil Dras, Patryk Szwarc, Bartłomiej Dziachan IIIF - opiekun p. Urszula Schab

 

2008/2009 

IX miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK - Mateusz Małocha IIB, Emilia Maziarz, Aleksandra Marosz, Dominika Dziura, Agnieszka Kozak IIB - opiekun p. Agata Gburczyk

 

2009/2010 

Wojewódzki Konkurs Fotograficzny – „Współczesne motywy w malarstwie” Aleksandra Cegiełka IB – wyróżnienie

Wojewódzkie Zawody Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK - Mateusz Man IIB, Katarzyna Świdnicka IIB, Kamila Bachur IIB, Karolina Polak IID – III miejsce - opiekun p. Beata Nowińska

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej - Konrad Guz IIIA – zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego - opiekun p. Urszula Wójtowicz

Ogólnopolskie Zawody Ratownictwa Medycznego - Mateusz Man IIB - I miejsce - opiekun p. Beata Nowińska

 

2010/2011

IX Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki -II etap wojewódzki - Kamila BochurIII B, Małgorzata Świtek II B - opiekun p. Piotr Jusiński

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej - Łukasz Pełka II A -etap diecezjalny- I miejsce, etap ogólnopolski - 38 miejsce, opiekun p. Izabela Olech-Bąk

Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK - Mateusz Man III B, Paweł Pawluczuk IIIB, Izabela Słowik IIB, Michalina Andrzejewska IA, Sylwia Wójcik IB - etap wojewódzki - III miejsce, opiekun p. Agata Gburczyk

IV edycja programu "Mam haka na raka" - 3 zespoły w finałach ogólnopolskich, zespół Świdnickich Hakowiczów (Małgorzata Świtek, Michał Król, Natalia Kaszewska, Milena Kłapeć, Natalia Śląz- z sorką Magdaleną Skwarczyńską-Zuch) zdobył jedną z pięciu przyznanych nagród ogólnopolskich

 

2011/2012

Ogólnopolski Projekt Informatyka+ - Gwiazdy Informatyki - Igor Nowosad IA - finalista konkursu - opiekun p. Urszula Schab

V edycja programu "Mam haka na raka" - 3 zespoły w finałach ogólnopolskich

 

2012/2013

Misyjna Olimpiada Wiedzy o Afryce; Mateusz Machnikowski IIC - II etap, opiekun Piotr Jusiński

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Ravensbruck - miejsce zbrodni, pamięci i przebaczenia" na Zamku w Lublinie - Grzegorz Sidor IIIE i Monika Kalinowska IID - wyróżnienia - opiekun p.Gertruda Lis

Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK - Sylwia Wójcik IIIB, Adam Bożym IIIB, Olaf Dziedzic IIB, Marta Kozioł IB, Katarzyna Krzowska IB- awans do etapu wojewódzkiego

 

 

 

 

 

 

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych