" Ludzie, którzy unikają niepowodzeń, unikają też sukcesu"  
 
NASZE DZIEWCZĘTA NAJLEPSZE W POWIECIE!

21.01.2016

w Gimnazjum nr 3 w Świdniku odbyły się powiatowe zawody w piłce ręcznej.

Nasza drużyna w składzie: Angelika Pranagal, Paulina Misztal, Gabriela Krzysiak, Katarzyna Bogdańska, Natalia Bartoszczuk, Karolina Machnikowska, Agata Ziółek, Agnieszka Kłysiak, Monika Paruzel, Katarzyna Łykus, Patrycja Jedut, Natalia Kuczyńska oraz Maja Tarkowska zdobyła pierwsze miejsce.

Serdecznie gratulujemy!!!

 
 
Rok szkolny 2014/ 15
 
I miejsce w piłce ręcznej dziewcząt !

Dnia 18.11.2014 roku

w hali sportowej ZS nr2 w Świdniku odbyły się zawody w piłce ręcznej dziewcząt, w Powiatowej Licealiadzie Szkół Ponadgimnazjalnych.

Do zawodów przystąpiło 5 drużyn z powiatu świdnickiego : ZS Piaski, PCEZ, ZS nr1, I LO i oczywiście nasza szkoła. Pierwszy mecz rozegraliśmy z reprezentacją ZS nr im.C.K.Norwida , wygrywając wynikiem 9:2.
W meczu finałowym spotkaliśmy się z drużyną z I LO im. Wł. Broniewskiego. Nasze dziewczyny zagrały rewelacyjnie, wygrywając mecz wynikiem 5:2, zdobywając tym samym I-sze miejsce w Powiecie i awans do rozgrywek na etapie Rejonu.

Skład naszej drużyny: I.Bogusz, J.Bożym, M.Mojska, S.Marzewska, S.Olejnik, K.Wołoczko, J.Herda, K.Orzeł, N.Bartoszuk, N.Suracka, K.Łykus, K.Bogdańska i M.Tarkowska

Opiekun drużyny: Elżbieta Wanarska

Gratulujemy!!!!

Zobacz zdjęcia

 
 
strona główna  |  galeria  |  profil na facebooku  |  kontakt
Copyright 2014 II LO