" Ludzie, którzy unikają niepowodzeń, unikają też sukcesu"  
 
Finały wojewódzkie w pływaniu zakończone!

Jesteśmy wśród 12 najlepszych szkół w Województwie Lubelskim!

7 grudnia reprezentacja dziewcząt udziałem w Mistrzostwach Województwa zakończyła sezon zawodów w pływaniu, uzyskując X miejsce w sztafetach pływackich 6x25m stylem dowolnym.
Jest to kolejny sukces naszych zawodniczek!

Bardzo dziękujemy zwłaszcza teraz, kiedy większą część drużyny stanowią tegoroczne maturzystki. Dziękujemy Wam za poświęcony czas i godne reprezentowanie naszej szkoły!

Skład drużyny: Estera Bełcząca, Anna Mączka, Izabela Banach, Karolina Królik, Katarzyna Biszkont, Wiktoria Szabelska.
Zawodniczki rezerwowe: Izabela Ruta, Klaudia Wysocka.

Wśród najlepszych zawodników podczas Mistrzostw Województwa w konkurencjach indywidualnych startowali Estera Bełczącka i Adam Ptaszyński.
To Oni znaleźli się w pierwszej dziesiątce. Brawo!
- Estera Bełczącka - 50 m stylem motylkowym - VIII miejsce z czasem 38,11
- Adam Ptaszyński - 50 m stylem grzbietowym - VIII miejsce z czasem 32,50

Gratulujemy!

Tutaj zdjęcia

 
 
Mikołajki w Lublinie

W czwartek 7 grudnia 2017 klasy I B i II B wraz z p. Magdaleną Bartkowiak, Jadwigą Kopniak, Agatą Gburczyk i Moniką Dziewą w ramach Mikołajek udały się do Lublina.

Najpierw, w Multikinie, obejrzeliśmy niezwykłą historię czterech postaci, których losy splatają się w słynnym parku rozrywki na Coney Island w latach 50. ubiegłego wieku czyli film Woodego Allena "Na karuzeli życia." A następnie klasa I B sprawdzała swoje umiejętności sportowe na strzelnicy a klasa II B na kręgielni.

Mikołajki sportowo - filmowe były bardzo udane!

Tutaj relacja foto

 
 
Mikołajki w II LO
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszych szkolnych Mikołajek 2017.

Autorkami zdjęć są Natalia Łagód i Julia Kuśmierz ze Szkolnego Klubu Fotograficznego.

Tutaj relacja foto

 
 
Spotkanie z rodzicami

7 grudnia 2017 roku ( czwartek)

KlasaWychowawcaSalaGodzina
 I A p. Monika Szymaniak201A17.00 - 17.45
 I B p. Magdalena Bartkowiak 016A
 I C p. Dorota Kuczyńska104A
 II A p. Anna Piątkowska-Barwińska021A
 II B p. Jadwiga Kopniak019A
 II C p. Katarzyna Mądrachowska107A
 III A  p. Katarzyna Wilk-Lemparty022A17.00 - 17.45
godz. 18.00 - zebranie komitetu studiówkowego
w sali 016A
 III B1 p. Urszula Wójtowicz013A
 III B2 p. Beata Nowińska204A
 III C p. Kamila Dubaj-Choina103A
 III D p. Wiesława Lisek202A

Od godz. 17.45 umożliwiamy rodzicom indywidualne rozmowy z nauczycielami.

Gimnazjum Nr 2 im. Lotników Polskich
KlasaWychowawcaSalaGodzina
 2 A p. Edyta Walczak005A17.00
 3 A p. Łukasz Czemerys015A

Konsultacje indywidualne z nauczycielami godz. 17.30 - 19.15

 
 
Kolejne sukcesy naszych pływaków !

Znów jesteśmy w Finałach Wojewódzkich! Rok szkolny 2017/2018 to kolejny rok sukcesów zawodniczek i zawodników w sztafetach pływackich oraz konkurencjach indywidualnych.

W Mistrzostwach Powiatu nasze zawodniczki zdobyły złoto a po kolejnym etapie zakwalifikowały się do Mistrzostw Województwa.
Sztafeta chłopców w Mistrzostwach Powiatu wywalczyła srebrny medal a w Mistrzostwach Rejonu brązowy! Brawo!

Mistrzostwa Powiatu
sztafeta dziewcząt 6x25 metrów stylem dowolnym - I miejsce z czasem 1:36,58
sztafeta chłopców 6x25 metrów stylem dowolnym - II miejsce z czasem 1:25,78

Konkurencje indywidualne
styl motylkowy
- I miejsce Estera Bełczącka
styl klasyczny
- II miejsce Katarzyna Biszkont
- III miejsce Jakub Pranagal
styl grzbietowy
- II miejsce Julia Kalinowska
- I miejsce Adam Ptaszyński
styl dowolny
- I miejsce Anna Mączka
-III miejsce Konrad Rogala

Mistrzostwa Rejonu
sztafeta dziewcząt 6 x 25 metrów stylem dowolnym - II miejsce z czasem 1:40,08
sztafeta chłopców 6 x 25 metrów stylem dowolnym -III miejsce z czasem 1:25,81

Konkurencje indywidualne
styl motylkowy
- II miejsce Estera Bełczącka

Tutaj relacja

 
 
Zajęcia w ramach projektu "Misja MED"

1 grudnia 2017 r., 15 uczniów reprezentujących pierwsze i drugie klasy o profilu biologiczno-chemicznym wraz z p. Beatą Nowińską wzięło po raz drugi udział w zajęciach prowadzonych przez Uniwersytet Medyczny w Lublinie w ramach projektu "Misja MED". Tym razem nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć w wykładach i warsztatach prowadzonych przez pracowników naukowych w Zakładzie Fizjologii Człowieka:
1. Poznaj swój skład. Zajęcia w pracowni Składu Ciała;
2. O leczeniu krwią, warsztaty oznaczania grup krwi;
3. Czy wiesz, co i jak jesz?, warsztaty dotyczące prawidłowego odżywiania.

Każdy z uczestników miał możliwość dokładnego przebadania składu swojego ciała, określenia zawartości tłuszczu i wody w organizmie, obliczenia wskaźników BMI, WHR,TBW, ECF, FFM, FM, zapoznania się z metodą impedancji bioelektrycznej, adipometrii trzypunktowej. Uczniowie mogli samodzielnie wykonać laboratoryjne badanie grupy krwi i ułożyć prawidłowy jadłospis uwzględniający indywidualne zapotrzebowanie organizmu.

Wszyscy uczestnicy wyszli z tego spotkania zachwyceni, nie mogąc doczekać się kolejnych wykładów.

Zdjęcia uniwersytet Medyczny

 
 
Konkurs Moje Spotkania z Europą

Zapraszamy uczniów klas siódmych szkół podstawowych oraz klas drugich i trzecich oddziałów gimnazjalnych do udziału w kolejnej edycji powiatowego konkursu "Moje Spotkania z Europą".

Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie.

Wszystkich informacji na temat konkursu udzielają jego koordynatorzy p. Dorota Stępniak i p. Monika Dziewa.

Regulamin

 
 
Wystawa członków Szkolnego Klubu Fotograficznego

Za oknami powoli robi się zimowo a uczniowie Szkolnego Klubu Fotograficznego wracają w swoich fotografiach do jesieni. Od 30 listopada w holu II LO można oglądać kolejną w tym roku szkolnym wystawę prac członków Szkolnego Klubu Fotograficznego.

Autorami jesiennych zdjęć są: Natalia Łagód, Alicja Pawelec, Alicja Reszka, Julia Kuśmierz i Wiktor Szczuka. Przestawiając kilka prac zachęcamy do obejrzenia całej wystawy.

Jednocześnie zachęcamy osoby zainteresowane fotografią do udziału w zajęciach Szkolnego Klubu Fotograficznego, które odbywają się w każdy piątek o godzinie 13.30 w sali 201A, szczegółowych informacji udziela p.Dorota Stępniak - opiekun Szkolnego Klubu Fotograficznego.

Zajęcia zostały zorganizowane w ramach współpracy naszej szkoły z UMCS.

Pozostałe fotografie

 
 
Zajęcia realizowane przez Zakład Lingwistyki Stosowanej UMCS

22 listopada uczennice klasy II C, realizujące rozszerzenie z języka niemieckiego, uczestniczyły wraz z p. Moniką Dziewą w zajęciach realizowanych przez Zakład Lingwistyki Stosowanej UMCS w Lublinie.

Zajęcia prowadzone w języku niemieckim poświęcone były zagadnieniom fonetycznym, w szczególności poprawnej wymowie głosek, które nie występują w języku polskim. W trakcie ćwiczeń uczennice miały możliwość nie tylko poznania teorii budowania i artykułowania poszczególnych dźwięków, ale także ćwiczeń praktycznych, które przyniosły wiele radości. Najciekawsze, a zarazem najtrudniejsze okazały się ćwiczenia na słuchawkach. W zajęciach brali udział także studenci Lingwistyki Stosowanej, z którymi nasze uczennice często wygrywały „na słówka”.

Zajęcia zostały zorganizowane w ramach współpracy naszej szkoły z UMCS.

Relacja foto

 
 
Spotkanie z panem Romanem LatoszyńskimKlasy pierwsze i drugie naszego liceum brały udział w zorganizowanym przez Miejskie Centrum Profilaktyki spotkaniu z panem Romanem Latoszyńskim pt. „Bądź bezpieczny w dobie HIV/AIDS”.

Tutaj więcej

 
 
II LO objęte patronatem Uniwersytetu Medycznego

Zostaliśmy wyróżnieni przez Uniwersytet Medyczny i znaleźliśmy się w wąskim gronie szkół objętych patronatem tej prestiżowej Uczelni przyznawanym na nowych warunkach po spełnieniu przez szkołę wymagań stawianych przez władze Uniwersytetu!

W związku z dokonaną przez władze uczelni wysoką oceną dotychczasowej współpracy naszego LO z Uniwersytetem Medycznym w Lublinie, 25 września 2017 r. została podpisana umowa pomiędzy II LO a Uniwersytetem Medycznym, na mocy której nasze liceum zostało objęte patronatem Uczelni i znalazło się wśród szkół partnerskich Uniwersytetu Medycznego.

W ramach podpisanej Umowy nasi uczniowie właśnie rozpoczęli aktywne korzystanie z przywilejów, jakie daje szkołom patronat Uczelni. Nasi licealiści na mocy umowy uczestniczą w wykładach gościnnych i wykładach otwartych, zajęciach laboratoryjnych, zajęciach prowadzonych przez studentów w ramach działalności kół naukowych, dniach otwartych Uczelni, wydarzeniach i imprezach organizowanych w Uczelni, wizytach na Uczelni w zorganizowanych grupach, konsultacjach szczególnie uzdolnionych uczniów przez pracowników Uczelni.

 
 
Pierwsze zajęcia projektu Misja MED

15 listopada, uczniowie klas biologiczno-chemicznych, którzy przeszli pomyślnie rekrutację do projektu „Misja MED” realizowanego na Uniwersytecie Medycznym, uczestniczyli w pierwszych zajęciach.

Na początku odbyły się zajęcia integracyjne przygotowane przez Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA: 5 W (who?, where?, when?, what?, why?). Następnie młodzież uczestniczyła w wykładach i zajęciach praktycznych na Wydziale Nauk o Zdrowiu UM: O współżyciu w życiu. Ciąża -how much we know?

Zajęcia zachwyciły wszystkich i już nie możemy doczekać się następnych!

Projekt „Misja MED: odkrywaM, rozumiEm, Doświadczam” realizowany na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie obejmuje swoim zakresem działania dydaktyczne służące rozwijaniu kompetencji uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie komunikowania się, współpracy, myślenia krytycznego i kreatywnego oraz rozwiązywania problemów i działania innowacyjnego, wykorzystując do tego celu zasoby uczelni.

W ramach projektu będą prowadzone zajęcia z zakresu dyscyplin medycznych i farmaceutycznych, poszerzających podstawę programową z chemii, biologii, biofizyki i obejmujących sposoby i metody rozbudzenia w młodzieży ciekawości, kreatywności i chęci pogłębiania wiedzy.

Relacja foto

 
 
Humaniści na wystawie Pablo Picasso-wizerunek wielokrotny
Pablo Picasso-wizerunek wielokrotny to tytuł wystawy, którą oglądali na Zamku Lubelskim uczniowie klasy II C, grupa humanistyczna.

Ceramika, rysunki, grafiki to zbiory, które będą w Lublinie tylko do 3. grudnia.

Polecamy serdecznie!!!

Relacja foto

 
 
Uczniowie realizujący rozszerzenie z geografii na UMCS


W środę 15 listopada nasi uczniowie realizujący rozszerzenie z geografii w ramach stałej współpracy z UMCS brali udział w GIS Day na Wydziale Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej.

Na uczelni mieli okazję wyrysować swoją autorska mapę, wziąć udział w grze terenowej "podchody pod GIS", a także wysłuchać dwóch s esji referatowych: "GIS 3D" i "Zastosowanie GIS".

Na koniec sukcesem zakończył się udział w konkursie, gdzie dwójka naszych uczniów stanęła na podium zdobywając wartościowe nagrody.

Relacja foto

 
 
Wystawa fotograficzna "Kobiety"


16 listopada, miało miejsce w naszym mieście niepowtarzalne wydarzenie artystyczne - a my w nim uczestniczyliśmy na specjalne zaproszenie autora!

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na otwarcie autorskiej wystawy fotograficznej "Kobiety" naszemu absolwentowi Jakubowi Bodysowi. Niezwykła atmosfera, przepiękne zdjęcia, wspaniali goście - wśród nich absolwenci i uczniowie II LO. Oby jak najwięcej takich spotkań i chwil!

Kuba: gratulujemy Ci i życzymy, abyś zawsze dzielił się z nami Twoim talentem i Twoją pasją zatrzymywania na obrazie tego, co najpiękniejsze!

 
 
Fizyka jest OK!


W dniu 15 listopada w Instytucie Fizyki UMCS odbyły się zajęcia dla uczniów z klasy II A i III A.

Zobaczyliśmy aparaturę pozwalającą obserwować pojedyncze atomy oraz spektrometry fotoelektronów (Pracownia Nanostruktur). Dowiedzieliśmy się jak bada się strukturę materiałów wykorzystując jej gęstość elektronową (Pracownia Anihilacji Pozytonów). Mogliśmy zobaczyć widma pojedynczych cząsteczek a niektórzy sprawdzali, czy ich okulary mają filtr UV (Pracownia Biofizyki). Podczas wykładu przypomnieliśmy sobie, że promieniowanie jądrowe otacza nas na co dzień.

Zajęcia zatytułowane FIZYKA JEST OK! zostały zorganizowane w ramach współpracy naszej szkoły z UMCS.

Relacja foto

 
 
"Polska Zasłużonym dla Ojczyzny"


13 listopada klasa II C uczestniczyła w uroczystym koncercie : "Polska Zasłużonym dla Ojczyzny" pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, który miał miejsce w Filharmonii Narodowej w Warszawie.

Zaproszenie wiąże się z realizacją projektu IPN "O tym nie można zapomnieć".

To była uczta dla miłośników muzyki, a wcześniej odwiedziliśmy jeszcze Wilanów. To był niezwykły dzień.

Relacja foto

 
 
"Stacje Kultury 2018"


Z wielką radością przyjęliśmy werdykt jurorów przyznających nominacje, wyróżnienia i nagrody w projekcie Teatrikonu "Stacje Kultury 2018"!

Nasze liceum zostało wyróżnione wśród szkół ponadgimnazjalnych z województwa lubelskiego jako placówka w sposób szczególny promująca różnorodne działania kulturalne wśród młodzieży i lokalnej społeczności.

Cieszymy się z docenienia naszych działań, dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom zaangażowanym w promowanie świata kultury i... działamy dalej!

 
 
9. Koncert Galowy Konkursu Patriotycznego
W niedzielny wieczór 12 listopada podczas 9. Koncertu Galowego Konkursu Patriotycznego w lubelskim Centrum Spotkania Kultur Chór Canto z naszego Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 zdobył I nagrodę!

Serdecznie gratulujemy Chórzystkom i Pani Dyrygent Ewie Bieniek!

Relacja foto

 
 
II LO uczestniczyło w miejskich obchodach Święta Niepodległości
11 listopada, w 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości uczestniczyliśmy w miejskich obchodach Święta Niepodległości, składając kwiaty przed Grobem Nieznanego Żołnierza.
Z dumą wysłuchaliśmy utworów patriotycznych wykonanych przez Chór Canto z naszego ZSO Nr 1. Wspólnie z pocztem sztandarowym naszego LO uczestniczyliśmy również w Mszy Św. za Ojczyznę w kościele pw. NMP Matki Kościoła w Świdniku.

fot. Głos Świdnika

 
 
Narodowe Święto Niepodległości
W przededniu Narodowego Święta Niepodległości w niezwykłą podróż historyczną z muzyką, filmem i literaturą zabrali nas, wspólnie z Chórem Canto, uczniowie klas pierwszych i gimnazjalnych, którzy przygotowali dla naszej społeczności szkolnej akademię. Część artystyczna pozwoliła nam na chwilę zadumy nad ważnymi dla Polaków wartościami.

Relacja foto autorstwa Julii Kuśmierz (IB)

Tutaj więcej o miejskich obchodach Święta Niepodległości

 
 
Niezapomniana wycieczka do Warszawy

W ostatni czwartek 9 listopada cztery klasy naszego liceum: II A, II B, III B1 i III D wraz z wychowawczyniami (p. Anna Piątkowską-Barwińską, p. Jadwigą Kopniak, p. Beatą Nowińską i p. Wiesławą Lisek) udały się na niezapomniana wycieczkę do Warszawy.
Po długiej podróży (spowodowanej robotami drogowymi) dotarliśmy do Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, gdzie przez ponad dwie godziny mogliśmy prześledzić historię narodu żydowskiego na naszych ziemiach ojczystych od czasów starożytnych do współczesności.

Następnie, po krótkim odpoczynku, udaliśmy się do Teatru 6. Piętro, aby tam obejrzeć niesamowicie widowiskową inscenizację komedii Gogola "Ożenek".
Niektórzy z nas mogli z bardzo bliska przyglądać się gwiazdorskiej obsadzie: Agafia Tichonowna - Paulina Chruściel, Arina Pantelejmonowna - Joanna Żółkowska, Fiokła Iwanowna - Anna Dereszowska, Podkolesin - Michał Żebrowski, Koczkariew - Piotr Głowacki, Jajecznica - Cezary Żak, Anuczkin - Janusz Chabior, Żewakin - Cezary Pazura, Duniaszka - Dorota Krempa, Stiepan - Kamil Szklany.

Tekst Gogola, choć napisany wiele lat temu, okazał się nadal aktualny a zarazem zabawny, szczególnie w tak niezapomnianej interpretacji. .

Zdjęcia ze spektaklu pochodzą z materiałów Teatru 6. Piętro

 
 
Dzień Irlandzki w II LO

8 listopada nasza szkoła zazieleniła się od koniczynek, gdyż tego dnia Fundacja Kultury Irlandzkiej pomogła zorganizować nam Dzień Irlandzki w naszym liceum.

Najpierw, na auli, zostaliśmy wprowadzeni w historię i kulturę irlandzką - wykład poprowadził pan Krzysztof Nowacki. Następnie grupa zainteresowanych osób udała się na warsztaty języka irlandzkiego przygotowane przez panią Marlenę Przygodę, a reprezentacje wszystkich klas liceum i gimnazjum sprawdzały się w grze szkolnej na temat Św. Patryka. Warto tu wspomnieć, że w grze najlepsza okazała się klasa III D, a tuż za nią III A i III B1. A na koniec uczyliśmy się tańca irlandzkiego.
Mogliśmy również spróbować wypieków przygotowanych zgodnie z irlandzkimi recepturami przez uczniów gimnazjum (klasa 2A) i liceum.

Nad całością przedsięwzięcia czuwały panie Jadwiga Kopniak i Edyta Walczak.

Serdeczne podziękowania należą się również klasom 2A gimnazjum, II B liceum oraz pozostałym osobom, które pomogły w organizacji przedsięwzięcia. Pan Krzysztof obiecał, że odwiedzi nas znów na wiosnę i wtedy zorganizujemy dłuższe warsztaty taneczne!

Zdjęcia z warsztatów tanecznych

Polecamy również relację Głosu Świdnika z Dnia Irlandzkiego w naszym liceum

 
 
Spotkanie z rodzicami

8 listopada 2017 roku ( środa)

KlasaWychowawcaSalaGodzina
 I A p. Monika Szymaniak201A17.00
 I B p. Magdalena Bartkowiak
( w zastępstwie) Magdalena Skwarczyńska-Zuch
016A
 I C p. Dorota Kuczyńska104A
 II A p. Anna Piątkowska-Barwińska021A
 II B p. Jadwiga Kopniak019A
 II C p. Katarzyna Mądrachowska107A
 III A  p. Katarzyna Wilk-Lemparty022A17.00 - 17.50
godz. 18.00 - zebranie komitetu studiówkowego
w sali 016A
 III B1 p. Urszula Wójtowicz013A
 III B2 p. Beata Nowińska204A
 III C p. Kamila Dubaj-Choina103A
 III D p. Wiesława Lisek202A

Gimnazjum Nr 2 im. Lotników Polskich
KlasaWychowawcaSalaGodzina
 2 A p. Edyta Walczak005A17.00
 3 A p. Łukasz Czemerys015A

 
 
Wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów

We wtorek 7 listopada w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów.

Wśród najlepszych z najlepszych województwa lubelskiego znalazł się uczeń naszego LO Jakub Michna, który swoją nagrodę odebrał z rąk Lubelskiego Kuratora Oświaty Pani Teresy Misiuk i Lubelskiego Wojewody Pana Przemysława Czarnka.
Jakubowi podczas tego wyjątkowego dnia towarzyszyli rodzice i Pani wicedyrektor Magdalena Skwarczyńska-Zuch.
Organizatorzy dla najzdolniejszej młodzieży Lubelszczyzny przygotowali różne atrakcje - poza słodkim bankietem, występy artystyczne Zespołu Pieśni i Tańca im. Wandy Kaniorowej.

Tutaj zdjęcia

 
 
Najnowszy numer magazynu językowego

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru magazynu językowego poświęconego w całości Irlandii, a przygotowanego przez uczniów klas II A i II C z okazji jutrzejszego Dnia Irlandzkiego w naszym liceum.

Tutaj szczegóły

 
 
Wystawa prac członków Szkolnego Klubu Fotograficznego

Od piątku 3 listopada w holu II LO można oglądać pierwszą w tym roku szkolnym wystawę prac członków Szkolnego Klubu Fotograficznego.

Pierwsza tegoroczna wystawa prezentuje zdjęcia o różnej tematyce i jest swoistym przedstawieniem się członków Szkolnego Klubu Fotograficznego. Autorami zdjęć są: Natalia Łagód, Alicja Pawelec, Ewelina Sionkowska, Julia Kuśmierz i Marek Miłosz.

Przestawiając kilka prac zachęcamy do obejrzenia całej wystawy.
Życząc przyjemnych wrażeń estetycznych w czasie oglądania wystawy, zachęcamy osoby zainteresowane fotografią do udziału w zajęciach Szkolnego Klubu Fotograficznego, które odbywają się w każdy piątek o godzinie 13.30 w sali 201A, szczegółowych informacji udziela p.Dorota Stępniak - opiekun Szkolnego Klubu Fotograficznego.

Tutaj zdjęcia

 
 
Spotkanie z prezesem Klubu Honorowych Dawców Krwi

W piątek 3 listopada uczniowie klas trzecich naszego LO uczestniczyli w corocznym spotkaniu z prezesem Klubu Honorowych Dawców Krwi w Świdniku, Panem Andrzejem Słotwińskim - było to spotkanie przygotowujące młodzież do poniedziałkowej akcji honorowego oddawania krwi przeprowadzanej w naszej szkole.

Wszystkich chętnych, by oddać bezcenny dar - krew - zapraszamy do budynku naszej szkoły w najbliższy poniedziałek 6 listopada w godz. 8.30 - 13.00.

 
 
Wyniki Szkolnego Konkursu Fotograficznego

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki Szkolnego Konkursu Fotograficznego na najpiękniejsze zdjęcie ze szkolnej wycieczki:
I miejsce: Alicja Pawelec, I B, II LO
II miejsce: Maja Kukier, 6 a, SP 4
III miejsce: Marek Miłosz, I C, II LO
Wyróżnienie: Ewelina Sionkowska, I A, II LO

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!!!
Rozdanie nagród już wkrótce. Jednocześnie przypominamy, że zajęcia Szkolnego Klubu Fotograficznego odbywają się w każdy piątek o godzinie 13.30 w sali 201 A. Szczegółowych informacji udziela p.Dorota Stępniak - opiekun Szkolnego Klubu Fotograficznego.

Tutaj zdjęcia

 
 
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27  
 
strona główna  |  galeria  |  profil na facebooku  |  kontakt
Copyright II LO 2017