" Ludzie, którzy unikają niepowodzeń, unikają też sukcesu"  
 
Spotkanie z rodzicami

28 września 2016 r. środa godzina 18.00

KlasaWychowawcaSala
III Cp. Dorota Stępniak005A
II Ap. Katarzyna Wilk-Lemparty201A


29 września 2016 r. czwartek

KlasaWychowawcaSalaGodzina
I Ap. Anna Piątkowska-Barwińska021A17.45
I Bp. Jadwiga Kopniak019A
I Cp. Katarzyna Madrachowska202A
II B1p. Urszula Wójtowicz103A
II B2p. Beata Nowińska204A
II Cp. Dorota Tatrzańska-Kmiecik022A
II Dp. Wiesława Lisek016A
III Ap. Piotr Jusiński005A17.00
III Bp. Agata Gburczyk107b

 • Zebranie Rady Rodziców II Liceum Ogólnokształcącego 29.09 o godz. 19.00 w sali 016A
 • Dyżur wszystkich nauczycieli godz. 16.30 - 18.00
 •  
   
  Pamiętamy o Polskim Państwie Podziemnym

  We wtorek 27 września, w 77. rocznicę powstania struktur Polskiego Państwa Podziemnego delegacja uczniów naszej szkoły z panem dyrektorem Ryszardem Borowcem, podczas miejskich uroczystości, złożyła kwiaty przed Grobem Nieznanego Żołnierza.

   
   
  Kolejny numer szkolnego magazynu językowego

  26 września  obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Z tej okazji uczniowie II LO i nauczyciele języków obcych przygotowali kolejny numer naszego szkolnego magazynu językowego.

  Zachęcamy do lektury!!!

   
   
  Warsztaty na temat orientacji w terenie

  19 września 2016r.

  dla uczniów klas II i III LO realizujących rozszerzenie z geografii zostały zorganizowane warsztaty na temat orientacji w terenie.

  Pierwsza część zajęć odnosiła się do przypomnienia zasad stosowanych podczas czytania mapy. Druga- to praktyczne zadania rozwiązywane w grupach.
  Wszyscy uczestnicy dotarli do wskazanego celu, stąd na ocenę pozytywną zaliczyli zajęcia.

  Zobacz zdjęcia

   
   
  XXXII PIELGRZYMA LUBELSKICH MATURZYSTÓW przeszła do historii

  24 września

  wczesnym rankiem, jeszcze przed wschodem słońca, uczniowie trzecich klas naszego liceum wyruszyli na Jasną Górę. Główną intencję, z jaką pokonywali trudy podróży, wszyscy mieli wspólną - dobrze zdany egzamin maturalny.

  Skupieni na modlitwie Drogi Krzyżowej na Wałach Jasnogórskich i zasłuchni w słowa homilii głoszonej przez bp Mieczysława Cisło podczas głównej Mszy Św. w Bazylice, przyszli maturzyści powrócili do Świdnika duchowo umocnieni i pełni nadziei.

  Trzecioklasiści ze Sztandarem Szkoły

   
   
  I A na spektaklu "Król Edyp"

  23 września

  klasa I A wraz z wychowawczynią p. Anną Piątkowską-Barwińską i p. Magdaleną Kołodyńską wybrała się do ACK UMCS Chatki Żaka w Lublinie na sztukę teatralną pt. „Król Edyp”.
  Spektakl opowiadał o nieszczęśliwym losie króla Teb - Edypa, którego historia życia ukazywała, jak może być ono przewrotne.

  Przed spektaklem uczestniczyliśmy w zajęciach o krajach anglojęzycznych w auli Wydziału Socjologii i Filozofii UMCS oraz pokazie filmów prezentującym techniki animacji filmowej.

  Tutaj relacja foto

   
   
  Turniej „Z UKS-u do AZS-u” Studiuj w Lublinie!

  W czwartek, 22 września,

  na hali Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbyła się VII edycja rozgrywek z cyklu "Z UKS-u do AZS-u. Studiuj w Lublinie!".
  W rywalizacji nie zabrakło oczywiście reprezentantów II LO w Świdniku. W turnieju uczestniczyły drużyny z Lublina i województwa lubelskiego- Białej Podlaski, Nałęczowa i Klementowic.

  Drużyna piłki siatkowej kobiet w składzie: Katarzyna Bogdańska, Natalia Bartoszuk, Katarzyna Łykus, Gabriela Krzysiak, Paulina Misztal, Agata Ziółek, Maja Tarkowska, Julia Pinkos, Natalia Kuczyńska, Karolina Machnikowska i Monika Gumieniczek stanęła na podium, zdobywając III miejsce i puchar Turnieju.
  Opiekun drużyny:E.Wanarska

  Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

   
   
  Kolejny rok II LO z projektem - „O tym nie można zapomnieć..."  Już kolejny rok nasza szkoła będzie uczestniczyć w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „O tym nie można zapomnieć…- spotkania z osobami, które przeszły piekło obozów i deportacji podczas II wojny światowej". Nauczyciele i uczniowie naszego liceum zostali zaproszeni przez Biuro Edukacji Narodowej IPN do siedziby Centrum Edukacyjnego IPN im. J. Kurtyki Przystanek Historia w Warszawie na uroczyste otwarcie VII edycji tego projektu. Jest on objęty honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy.

  Naszą szkołę po raz kolejny na spotkaniu reprezentować będzie p. Katarzyna Mądrachowska, która wraz z uczniami 26 września uczestniczyć będzie w ciekawych zajęciach.

  Program przygotowany przez organizatorów przewiduje powitanie gości przez dr Katarzynę Maniewską, Dyrektor BEN IPN; prezentację dotychczasowego przebiegu realizacji projektu, (Anna Klimowicz, edukator BEN IPN, koordynator projektu); wystąpienie Jacka Polańczyka - Dyrektora Gabinetu Szefa Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych; wykład o niemieckich nazistowskich miejscach odosobnienia ludzi (Stanisław Zalewski, Prezes Polskiego Związku Byłych Więźniów Politycznych Hitlerowskich Więzień i Obozów Koncentracyjnych); spotkanie z Alicją Świerczyńską-Gawlikowską, Przewodniczącą Warszawskiego Koła Ravensbrüczanek; wystąpienie Mieczysława Pogodzińskiego, Prezesa Związku Sybiraków; wystąpienie Joanny Gierczyńskiej (Kierownik Muzeum Więzienia Pawiak); wystąpienie Barbary Oratowskiej (Kierownik Muzeum Martyrologii „Pod Zegarem” w Lublinie); prezentację wojennych losów osób należących do Stowarzyszenia Więźniów – Byłych Dzieci Hitlerowskich Obozów Koncentracyjnych.

  To początek kolejnego roku wyzwań dla uczniów i spotkań z niezwykłymi ludźmi.

   
   
  Gościć będziemy uczniów i nauczycieli z niemieckiej szkoły w Wuppertal
  W ramach realizowanego w naszym liceum projektu wymiany międzynarodowej "Spotkania" w murach naszej szkoły gościć będziemy przez cały tydzień - od 29 września - uczniów i nauczycieli z niemieckiej szkoły w Wuppertalu.

  Będzie to tydzień pełen atrakcji, zajęć w szkole, wycieczek i spotkań.
  My kolejny raz Wuppertal odwiedzimy w czerwcu.

   
   
  I C odwiedziła miejsce hitlerowskiej kaźni - Majdanek

  22 września

  w ramach Lubelskiego Festiwalu Nauki uczniowie klasy IC pod opieką wychowawczyni p. Katarzyny Mądrachowskiej oraz p. Beaty Nowińskiej odwiedzili miejsce hitlerowskiej kaźni - Majdanek. Wysłuchali tam także wykładu na temat losów duchowieństwa w tym obozie koncentracyjnym.

  Tutaj relacja foto

   
   
  II B2 na Uniwersytecie Medycznym

  21 września

  uczniowie klasy II B2 wraz z wychowawczynią p. Beatą Nowińską wzięli udział w Lubelskim Festiwalu Nauki który odbywał się na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

  W ramach projektu uczniowie uczestniczyli w zajęciach dla młodych chromatografistów oraz w zajęciach zatytułowanych "Matura i co dalej? Biomedycyna, farmacja czy medycyna, co wybrać? Inżynieria nanocząsteczek i ich aplikacje".
  Z pomocą pracowników oraz studentów uniwersytetu dowiedzieli się czym jest chromatografia, poznali metodę wykorzystania chromatografii kolumnowej do rozdziału barwników roślinnych, wykorzystania chromatografii bibułowej do rozdziału barwników zawartych w tuszu mazaka oraz identyfikacja nieznanego aminokwasu metodą chromatografii cienkowarstwowej.
  Następnie uczniowie wzięli udział w zajęciach na wydziale farmacji dotyczących inżynierii modyfikowanych bio-nanocząstek, m.in. biokatalizorami funkcjonującymi "in vitro".

  Zajęcia podobały się uczniom, ponieważ były bardzo ciekawe oraz dostarczyły im nowej wiedzy

  Tutaj relacja foto

   
   
  III C na zajęciach w ramach LFN

  21 września

  uczniowie klasy III C wraz z wychowawczynią p. Dorotą Stępniak uczestniczyli w wykładach i warsztatach w ramach Lubelskiego Festiwalu Nauki. Wraz z maturzystami w wycieczce uczestniczył Quin Taylor - uczeń z Kanady, który w II LO spędzi cały rok szkolny, zdobywając wiedzę, ucząc się języka polskiego i poznając kulturę i tradycje naszego kraju.

  Pierwsze zajęcia pt." I'm an Englishman in New York" ukazywały różnicę miedzy Anglikami i Amerykanami. Następnie zgłębialiśmy wiedzę na temat hiszpańskiej kuchni i zwyczajów żywieniowych Hiszpanów w czasie warsztatów pt. ¡Que aproveche!. Na koniec zostawiliśmy sobie zajęcia poświęcone muzyce zgłebiając jej filozoficzne oblicze w czasie wykładu pt. "O poznawczej funkcji muzyki".

  Pełni nowo zdobytej wiedzy i niezpomnianych wrażeń wróciliśmy do Świdnika.

  Tutaj relacja foto

   
   
  "Pokazy z fizyki" w Instytucie Fizyki UMCS
  Tradycyjnie, jak co roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w "Pokazach z fizyki" w Instytucie Fizyki na UMCS w Lublinie.

  W poniedziałek, 19 września, grupy realizujące rozszerzenie z fizyki z klas: IIA i IIIA zgłębiały tematy takie jak: fizyka ludzkiego ciała, ciecze, elektromagnetyzm, rezonanse.

  Tutaj relacja foto

   
   
  Klasy matematyczne na Lubelskim Festiwalu Nauki


  Uczniowie klas matematycznych wzięli udział w Lubelskim Festiwalu Nauki. 19.09.2016r. udali się na Politechnikę Lubelską, gdzie uczestniczyli w zajęciach, które politechnika przygotowała specjalnie dla naszej szkoły, jako szkoły objętej patronatem.

  Najwięcej emocji wzbudził pokaz łazika marsjańskiego ORION.
  Podczas pokazu twórcy zaprezentowali działanie robota podczas wykonywania symulowanych zadań, opowiedzieli o jego budowie a chętni mogli sterować łazikiem.

  Kolejny temat to: Sterowana mechaniczna dłoń wykonana w technice druku 3D. Prezentowana dłoń jest sterowana za pomocą rękawicy sensorycznej wykorzystującej czujniki zgięciowe.
  Następnie odwiedziliśmy laboratorium motion capture – gdzie zaprezentowano możliwości rejestrowania ruchu trójwymiarowego przy użyciu kamer na bliską podczerwień i umieszczonych znaczników na ciele.
  Na zakończenie wizyty uczniowie poznali zasadę działania mobilnego i stacjonarnego eye-trackera.

  Bardzo serdecznie dziękujemy Politechnice Lubelskiej za profesjonalnie przygotowane zajęcia.

  Tutaj relacja foto

   
   
  Zajęcia w ramach Lubelskiego Festiwalu Nauki


  W tym tygodniu nasze liceum w ramach współpracy z uczelniami wyższymi bierze aktywny udział w Lubelskim Festiwalu Nauki.

  W poniedziałek 19 września klasy biologiczne liceum i gimnazjum (I B i 1A) wraz z wychowawczyniami p. Jadwigą Kopniak i p. Edytą Walczak uczestniczyły w zajęciach w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie oraz na Uniwersytecie Medycznym. Mieliśmy okazję dowiedzieć się, czy tłuszcz jest tylko dobry albo tylko zły, poznać (i obalić) mity dotyczące odchudzania oraz sprawdzić w laboratorium, które substancje, rośliny i kosmetyki posiadają najwięcej korzystnych dla nas antyoksydantów. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również prezentacja zasuszonych roślin trujących występujących w naszym regionie.

  Tutaj relacja foto

   
   
  Zaproszenie na 5-dniową wycieczkę do Lizbony w Portugalii


  Serdecznie zapraszamy uczniów II LO oraz Gimnazjum nr 2 na 5-dniową wycieczkę do Lizbony w Portugalii.
  Termin: styczeń 2017
  Cena ok. 1700 PLN zawiera: przelot samolotem, zakwaterowanie, śniadania i obiadokolacje, opiekę pilota i przewodnika, ubezpieczenie

  W planach: Zwiedzanie centrum miasta z przewodnikiem. Przejazd zabytkowym tramwajem na wzgórze, gdzie strategiczne miejsce zajmuje zamek św. Jerzego. Wejście na mury obronne, skąd można podziwiać wspaniały widok na miasto, Tag i port. Spacer wąskimi uliczkami mauretańskiej Alfamy, najstarszej dzielnicy Lizbony.

  Zwiedzanie: katedra - jedna z najciekawszych budowli w mieście; kościół św. Wincentego za Murami - najwspanialszy przykład barokowej architektury w Lizbonie; Panteon Narodowy, gdzie znajdują się grobowce wielkich portugalskich osobistości.
  Spacer po dzielnicy Bairro Alto o artystycznym charakterze, gdzie skupia się nocne życie miasta, przejście przez słynne place Baixy: Rossio, Figueira i Restauradores.
  Przejazd jedną z największych atrakcji miasta - windą Santa Justa.
  Spacer: kościół św. Rocha; ruiny kościoła Karmelitów zniszczonego podczas trzęsienia ziemi w 1755 r.
  Wizyta w Narodowym Muzeum Sztuki Dawnej ze wspaniałą kolekcją malarstwa, rzeźby i przedmiotów dekoracyjnych.
  Przejazd do Belém, uroczej nabrzeżnej dzielnicy pełnej pomników portugalskiego złotego wieku. Zwiedzanie: Muzeum Powozów; klasztor Hieronimitów z grobowcem Vasco da Gamy, wpisany na listę UNESCO, arcydzieło sztuki manuelińskiej. Spacer po Belém: pomnik Odkryć Geograficznych, jedna z wizytówek miasta, wieża Belém, która kiedyś strzegła dostępu do lizbońskiego portu.
  Przejazd na tereny Expo '98 nazywane Parkiem Narodów. Zwiedzanie jednego z największych oceanariów na świecie.

  Szczegółowe informacje i zapisy (wraz z wpłatą zaliczki 500 PLN do 15.10.2016) u p. Jadwigi Kopniak oraz p. Katarzyny Mądrachowskiej.

   
   
  Zaproszenie na wycieczkę do Londynu, Oxfordu oraz Stonehenge


  Serdecznie zapraszamy uczniów II LO oraz Gimnazjum nr 2 na 5-dniową wycieczkę do Londynu, Oxfordu oraz Stonehenge.
  Termin: styczeń 2017
  Cena ok. 1500 PLN zawiera: przelot samolotem, zakwaterowanie, śniadania i obiadokolacje, opiekę pilota i przewodnika, ubezpieczenie

  W planach: wizyta w studiu filmowym Warner Bross, zwiedzanie Londynu - niezwykłe Muzeum Nauki i Historii Naturalnej, British Museum, National Gallery, Piccadily Circus, Leister Square China Town, Covent Garden, Pałac Buckhingam (zmiana warty), parlament i Westminster Abbey, dzielnica rządowa z siedzibą premiera przy 10 Downing Street, Trafalgar Square, Greenwich i wiele innych atrakcji. A w Oxfordzie, mieście Einsteina i Lewisa Carolla - Christ Church College, dziedzińce uniwersytetu, biblioteka Bodleain, Sheldonian Theatre oraz wiele innych niespodzianek!
  Szczegółowe informacje i zapisy (wraz z wpłatą zaliczki 500 PLN do 15.10.2016) u p. Jadwigi Kopniak oraz p. Katarzyny Mądrachowskiej.

   
   
  Koło Fantastyki "Obelisk" w II LO

  20 września,


  po raz kolejny w murach naszej szkoły zagościli członkowie Koła Fantastyki "Obelisk" działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku. Członkowie klubu zachęcali młodzież do grania w gry planszowe. Jest to z pewnością doskonała forma spędzania wolnego czasu, która poza tym, że jest świetną zabawą, rozwija spostrzegawczość, kreatywność i koncentrację.

  Serdecznie dziękujemy członkom Klubu Fantastyki za czas, który spędzili w naszej szkole i za możliwość wykorzystania w praktyce tak szerokiego wachlarza gier planszowych.

  Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania z Klubem Fantastyki "Obelisk".

  Tutaj relacja foto

   
   
  Spotkanie z Absolwentami II LO

  19 września,


  w poniedziałkowy wieczór w murach naszego liceum odbyło się wypełnione radością i wspomnieniami spotkanie.
  Do szkoły - jak każdego roku o tej porze - liczną grupą przybyli Absolwenci z różnych roczników. Niektórzy opowiadali, gdzie właśnie rozpoczną studia, inni - jak wiodą studenckie życie, a jeszcze inni - co dzieje się w ich życiu już po studiach. Wspomnienia, zwierzenia, marzenia, podziękowania - niczego nie zabrakło na spotkaniu z Absolwentami II LO.

  Dziękujemy Wam za Waszą obecność i Wasze powroty!

  Tutaj relacja foto

   
   
  17 września 1939 - 17 września 2016

  17 września


  delegacja uczniów naszej szkoły wraz z panią wicedyrektor Magdaleną Skwarczyńską-Zuch uczestniczyła w miejskich obchodach rocznicy sowieckiej agresji na Polskę.

  Nasza delegacja oddała hołd poległym Polakom składając kwiaty przed Grobem Nieznanego Żołnierza.

  Tutaj zdjęcia

   
   
  Sprzątamy świat!

  W sobotę 17 września


  uczniowie naszej szkoły, uczestnicząc w ogólnopolskiej edycji akcji "Sprzątanie świata", porządkowali teren w okolicach budynku ZSO nr 1 - osiedle Adampol i las Rejkowizna.

  Tegoroczna akcja przebiegała pod hasłem: "Podaj dalej... drugie życie odpadów". Mamy nadzieję, że zebrane przez nas odpady znajdą "drugie życie", a świat wokół nas będzie bardziej ekologiczny!

   
   
  Spotkanie Absolwentów II LO

  Drodzy Absolwenci - rok 2016 i wcześniejsze!
  19 września serdecznie zapraszamy Was do szkoły o godz. 17.30
  na spotkanie

  - Dyrekcja i grono pedagogiczne

   
   
  Szkolny Klub Fotograficzny zachęca ...

  Od 13 września


  w holu naszej szkoły możemy oglądać zdjęcia autorstwa członków Szkolnego Klubu Fotograficznego. Zdjęcia na najnowszej wystawie zostały wykonane w czasie wycieczki naszego klubu, która miała miejsce pod koniec czerwca. Zdjęcia ukazują uroki lubelskiego Starego Miasta i Ogrodu Botanicznego, a ich autorami są: Marek Miłosz, Paulina Podkowa, Beata Gajewska, Ewelina Sionkowska i Aleksandra Jankowska.

  Życząc przyjemnych wrażeń estetycznych w czasie oglądania wystawy, zachęcamy osoby zainteresowane fotografią do udziału w zajęciach Szkolnego Klubu Fotograficznego, szczegółowych informacji udziela p.Dorota Stępniak - opiekun Szkolnego Klubu Fotograficznego.

   
   
  II D na lekcji muzealnej

  W piątek 9 września


  uczniowie klas II D II LO oraz 3 A Gimnazjum nr 2 wspólnie wybrali się do Muzeum Lubelskiego na Zamku. Głównym celem wyjazdu była lekcja na temat przebiegu akcji "Burza" na Lubelszczyźnie w 1944 roku oraz zwiedzenie wystawy powiązanej z tym tematem.

  Pan Piotr Krukowski z Muzeum Lubelskiego przeprowadził bardzo ciekawe zajęcia, podczas których przedstawił okoliczności powstania planu "Burza" i sytuację na froncie w lipcu roku 1944. Opisał również uzbrojenie i skład jednostek Armii Krajowej oraz armii niemieckiej i sowieckiej biorących udział w walkach na Lubelszczyźnie. Interesująco omówił przebieg działań wojennych oraz ich skutki.

  Lekcję muzealną oceniamy na szóstkę! Po zakończeniu lekcji inne ekspozycje muzealne przedstawiła Pani Anna Czajczyk. W zajmujący sposób opowiedziała o najważniejszych eksponatach Muzeum. Szczególnie zapadł nam w pamięci opis historii panoramy przedstawiającej odwrót Wielkiej Armii Napoleona z Rosji podczas kampanii 1812 roku oraz obrazu Jana Matejki przedstawiającego zawarcie Unii Lubelskiej.

  Wyjazd uważamy za bardzo wartościowy! Polecamy wszystkim taką wyprawę!

  Tutaj relacja foto

   
   
  Bartek Chołody z klasy I A - Mistrz Świata Modeli Kosmicznych!
  Z ogromną radością i dumą przekazujemy informację o sukcesie Bartka, ucznia klasy I matematycznej II LO. Jego pasja zyskuje uznanie nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Osiągnięcia Bartka i jego kolegi przedstawia artykuł na portalu Świdnik-wysokich lotów!

  Bartku, serdecznie Ci gratulujemy i życzymy, by Twoja pasja przynosiła Ci wiele pozytywnych emocji!

  fot. źródło:www.swidnik.pl/nasze-miasto

   
   
  Narodowego czytania ciąg dalszy !

  5 września  w poniedziałek odbyło się świdnickie czytanie Sienkiewicza organizowane przez Miejsko - Powiatową Bibliotekę.
  Do czytania fragmentów powieści zostali zaproszeni specjalni goście, wśród nich dyrektor naszej szkoły pan Ryszard Borowiec.

  Polecamy relacje na portalu Świdnik-wysokich lotów!
  fot. źródło:www.swidnik.pl/nasze-miasto

   
   
  Narodowe Czytanie "Quo vadis" w II LO !  W związku z przypadającą na dzień 3 września 2016 r. ogólnopolską akcją Narodowego Czytania "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza odbyło się w naszej szkole spotkanie uczniów i nauczycieli całego Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1.

  Wspólne czytanie powieści polskiego noblisty rozpoczął, zachęcając jednocześnie uczniów, by szukali mądrości w książkach, pan Ryszard Borowiec, dyrektor ZSO nr 1. Kolejne fragmenty odczytywali uczniowie szkół tworzących ZSO.

  Spotkanie zakończyło się odczytaniem epilogu powieści przez panią wicedyrektor szkoły - Magdalenę Skwarczyńską - Zuch i zaproszeniem do przygód z literaturą.

  Tutaj relacja foto

   
   
  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016-17 !

  1 września


  uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2016/2017.

  W sposób szczególny witamy w gronie uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Świdniku tych, którzy rozpoczynają naukę w klasie pierwszej!
  Dobrego roku! Niech będzie czasem rozwoju i ciekawych doświadczeń!

  Tutaj relacja foto

   
   
  Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/ 2017 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Świdniku

   8.15 Msza św. w kościele p.w. św. Józefa
  Uroczystość rozpoczęcie roku szkolnego w sali gimnastycznej
   9.30 II Liceum Ogólnokształcące oraz Gimnazjum Nr 2
   11.00 Szkoła Podstawowa Nr 4
  a następnie spotkania w klasach z wychowawcami wg harmonogramu:

  II Liceum Ogólnokształcące
  Klasa
  WychowawcaSala
  I A matematyczna
  p. Anna Piątkowska-Barwińska021A
  I B biologiczno-chemiczna
  p. Jadwiga Kopniak019A
  I C humanistyczna, geograficzno-językowa
  p. Katarzyna Mądrachowska202A
  II A
  p. Katarzyna Wilk-Lemparty201A
  II B1
  p. Urszula Wójtowicz013A
  II B2
  p. Beata Nowińska006A
  II C
  p. Dorota Tatrzańska-Kmiecik022A
  II D
  p. Wiesława Lisek016A
  III A
  p. Piotr Jusiński107B
  III B
  p. Agata Gburczyk103A
  III C
  p.Dorota Stępniak005A

   
   
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27  
   
  strona główna  |  galeria  |  profil na facebooku  |  kontakt
  Copyright II LO 2017