" Ludzie, którzy unikają niepowodzeń, unikają też sukcesu"  
 
Mamy I miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Ponadgimnazjalnych w powiecie!

Miejsko Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Świdniku podsumował Powiatowe Współzawodnictwo Sportowe Szkół w kategorii "Igrzyska" „Gimnazjada” i „Licealiada” tym razem za rok szkolny 2014/ 2015.
Dnia 22 września 2015 roku odbyło się uroczyste spotkanie w siedzibie związku, czyli Zespole Szkół nr 2 w Świdniku. Spotkanie poprowadził sekretarz związku Grzegorz Martyniuk, który na wstępie podziękował wszystkim nauczycielom wychowania fizycznego za całoroczną pracę, Gminie Miejskiej Świdnik oraz Starostwu Powiatowemu za wsparcie finansowe.
Gościem spotkania był między innymi zastępca burmistrza Tomasz Szydło, który wspólnie z prezesem M-P SZS Świdnik Zdzisławem Stypińskim wręczał trofea najlepszym szkołom w poszczególnych kategoriach.
W kategorii „Licealiada” 2014/2015 za udział i osiąganie wysokich wyników w zawodach sportowych, objętych Kalendarzem SZS, po raz kolejny zwyciężyła nasza szkoła.

Dziękujemy naszym sportowcom i gratulujemy zwycięstwa!

 
 
Rok szkolny 2014/ 15
 
I miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Ponadgimnazjalnych w powiecieJak co roku Miejsko Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Świdniku podsumował Powiatowe Współzawodnictwo Sportowe Szkół w kategorii "Igrzyska" „Gimnazjada” i „Licealiada” tym razem za rok szkolny 2013/ 2014.

Uroczyste spotkanie odbyło się 8 października w siedzibie związku czyli Zespole Szkół nr 2 w Świdniku. Spotkanie poprowadził sekretarz związku Grzegorz Martyniuk, który na wstępie podziękował Gminie Miejskiej Świdnik oraz Starostwu Powiatowemu za wsparcie finansowe.

Gościem spotkania był między innymi zastępca burmistrza Świdnika Tomasz Szydło, który wspólnie z prezesem M-P SZS Świdnik Zdzisławem Stypińskim wręczał trofea najlepszym szkołom w poszczególnych kategoriach . W kategorii „ Licealiada” 2013/2014 za udział i wyniki w zawodach sportowych, objętych Kalendarzem SZS , po raz kolejny zwyciężyła nasz szkoła .

Dziękujemy naszym sportowcom i gratulujemy!

 
 
strona główna  |  galeria  |  profil na facebooku  |  kontakt
Copyright 2014 II LO