Szanowni Państwo,

            II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Świdniku od kilkunastu lat organizuje Powiatowy Konkurs „Mistrz Ortografii Angielskiej” oraz Powiatowy Konkurs „Mistrz Gramatyki Angielskiej” które cieszą się dużym zainteresowaniem uczniów szkół wszystkich typów. W związku z tym chcielibyśmy zaproponować Państwu oraz Państwa uczniom udział w kolejnej, XVII edycji  konkursu ortograficznego oraz XII edycji konkursu gramatycznego, które odbędą się pod honorowymi patronatem Burmistrza Miasta Świdnik i Starosty Powiatu Świdnickiego.

            Nasza propozycja skierowana jest do uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych, uczniów klas trzecich oddziałów gimnazjalnych (w przypadku konkursu ortograficznego) oraz uczniów szkół wszystkich typów w przypadku konkursu gramatycznego, pragnących sprawdzić swój stopień znajomości zasad ortografii i gramatyki języka angielskiego oraz zmierzyć się w zawodach z rówieśnikami z innych szkół. Konkursy odbędą się dnia 26 marca  2019 r. w budynku II Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Świdniku o godzinie 8.15.

            Zachęcamy Państwa uczniów do udziału w naszych konkursach. Zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesyłać do dnia 22.03.2019r.  na adres szkoły:

II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

  1. Al. Wojska Polskiego 27, 21-040 Świdnik

fax. (081) 759-15-20,  email: baczynski2lo@onet.pl

lub bezpośrednio do nauczycieli – koordynatorów konkursu:  stepdor@wp.pl  lub jkopniak@interia.pl.

Regulamin konkursu i dokumenty do pobrania

karta zgłoszenia MG MO 2019

karta zgłoszenia MG MO 2019

regulamin MG 2019

regulamin MG 2019

Regulamin MOA 2019

 

 

 

 

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych