Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 już za nami – a odbyło się ono w wyjątkowych okolicznościach. Dyrektor naszego liceum – ten, który 25 lat temu założył II LO – Pan Ryszard Borowiec został pożegnany przez całą społeczność ZSO Nr 1 przed odejściem na emeryturę.

Uroczystość wypełniły płynące od gości reprezentujących Urząd Miasta Świdnik i Kuratorium Oświaty w Lublinie, nauczycieli naszej szkoły, rodziców, uczniów słowa wdzięczności, podziękowań, uznania, wspomnień. W imieniu grona pedagogicznego i pracowników ZSO Nr 1 podziękowania wyraziła Pani wicedyrektor Magdalena Skwarczyńska-Zuch. Burmistrz Miasta Świdnik, doceniając zasługi naszego Pana Dyrektora, uhonorował go odznaczeniem Amicus Civitatis, które wręczyła Sekretarz Miasta, Pani Ewa Jankowska.
List gratulacyjny lubelskiego Kuratora Oświaty, Teresy Misiuk, odczytała wizytator – Pani Elżbieta Michalczuk. Przedstawiciele Rady Rodziców wyrazili swoje uznanie za lata pracy naszego Pana Dyrektora. Uczniowie – od szkoły podstawowej po licealistów – przygotowali szereg niespodzianek, wśród których nie mogło obyć się bez kaktusowego motywu.
Na koniec przed scenę wjechał ogromny tort – na osłodę wzruszającego momentu rozstania.

Panie Dyrektorze: DZIĘKUJEMY i życzymy wszystkiego najlepszego na kolejne lata!

Polecamy relację Głosu Świdnika https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=507584356324071&id=172083069874203 z uroczystości zakończenia roku szkolnego w naszym Zespole Szkół oraz portalu Świdnik wysokich lotów http://www.swidnik.pl/nasze-miasto/item/11589-po%C5%BCegnania-nasta%C5%82-czas

 

Fotorelacja- Marek Miłosz z klasy IC.

 

 

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych